Kniha návštěv



Facebook Facebook | Instagram Instagram | Discord Discord | Technická podpora Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků: 4318

Položky web a email jsou nepovinné, pokud uvedete email, nezobrazí se na webu.

*Jméno:
Email:
Web:
*Text zprávy:
 

*Doplňte chybějící část výpočtu: 7 + 3 10

(Použíjte jen malá písmena, vše bez diakritiky a interpunkce.)

Náš facebookový profil: Čerstvé informace o našich češtinách i hrách zadarmo.





nejstarší | starší | 1879 - 1898 | novější | nejnovější
Kruci 23. října 2013 21:21:37 #
Zapomel jsem, ze to zere zpetna lomitka...:P
Cesta je:
C:\Program Filessteam\steamapps\common\d isciples 3\

Pokus 2 ... cesta je:
(zmen svislou caru za zpetna lomitka,
nebo v cestine naklikej)
C:|Program Files|steam|steamapps|common|disciples 3|

Kruci 23. října 2013 21:16:23 #
Takze to je Disciples 3: Gold edition ze steamu?
Tedy to je vlastne jen balicek dvou her (Renaissance a Resurrection)?

Instalator ma prednastavenou cestu k anglicke nesteam verzi Disciples 3.
Proto musis zmenit cestu tam kde to ma steam, tedy do poadresare steamu.
Zmenit cestu na
C:Program Filessteamsteamappscommondiscipl es 3

Pri instalaci cestiny odskrtni instalaci patche 1.6.2, pokud je steam nejnovejsi verze.
Samozrejme, pokud je to novejsi verze nez cestine znama, mohou naskytnou nejake problemy.

Kamil 23. října 2013 09:06:59 #
Ano je.

R@ziel 23. října 2013 04:45:06 #
2Kamil: A není to náhodou Disciples 3: Gold edition? Ta by se lišit mohla...

2BzD: Děkujeme, moc si toho vážíme :-) PayPal je tu spíše pro pohodlí, ale pravdou je, že je celkem nevýhodný a účtuje si nekřesťanské poplatky - jak píše Kruci. Takže ho příliš nedoporučujeme :-)

Kamil 22. října 2013 23:08:45 #
Normálně jsem si tu hru koupil :-) Všechno funguje,jen bych chtěl tu češtinu.
Jestli to jde :-)

Kruci 22. října 2013 22:03:58 #
BzD:
ucet je preferovanejsi a dekujeme i za male castky.
Kdyz vas milion posle korunu... :)
Paypal z prichozi castky strhava poplatky (10Kč+3,4%), takze neni vhodne pres nej posilat male castky:P

Kruci 22. října 2013 21:53:37 #
Kamil:
Instalator Disciples3 overuje spravnost instalace pritomnosti souboru "DisciplesIII.exe". Pokud neni nalezen, nenecha te pokracovat.

Cestina je urcena pro anglickou verzi. U te se zda patch 1.6.3 neexistuje.
Mas tedy nejakou jinou verzi? Ruskou?
Nebo je vydan nejaky novy patch, a neni tam ten soubor?

Pripadne lze v te slozce vytvorit pozadovany soubor, ale cestina kopiruje nektere soubory z anglickeho jazyka, a pokud neni nalezen, nemusi to vse fungovat spravne.
(nebude hrat hudba ve videich ci nebudou nektera videa, ci jine problemy, uz presne nevim)

BzD 22. října 2013 19:32:30 #
zdravím, můžu poslat sponzorský dar jen na číslo vašeho účtu 1143....../.... bez paypalu? Sice to nebude moc, ale chci vás podpořit. Díky za odpověď

Kamil 22. října 2013 14:48:03 #
Mohli by jste to někdo testnout,jestli se to tam nedá nějak nainstalovat?Dík

Kamil 22. října 2013 10:21:32 #
Ano :-)Disciples 3.
Nejde mi tam vůbec nainstalovat,když mi to vybere cestu kam to uložit,tak je to tlačítko šedivý a nejde to :-(

R@ziel 22. října 2013 04:36:43 #
2Kamil: Hádám správně, že jde o Disciples 3? Češtinu jsme na verzi 1.6.3 zatím netestovali, nefunguje vůbec nebo jen její části?

Kamil 21. října 2013 20:55:48 #
Ahoj.
Mám verzi 1.06.3 jde na to někde sehnat češtinu?

Dík

R@ziel 19. října 2013 03:04:52 #
Super, jsem rád, že se to vyřešilo :-)

VincentGogh 17. října 2013 21:48:38 #
Kady:není zač :D

Kady 17. října 2013 18:27:04 #
Moc dík Vincente, funguje to =o)

VincentGogh 17. října 2013 14:29:24 #
Kady:skus dát spustit jako správce jestli máš Win Vista,7,8 tak to jinak nespustíš....

Kady 16. října 2013 21:38:52 #
tak sem nějak nebyl schopen dát to dohromady.

Kady 16. října 2013 21:16:57 #
Mám 64okna.

nalezeno a přepsáno, ale stále mi to při spuštění hází špatný disk. Budu nad tím ještě asi muset zapřemýšlet zda sem neudělal něco špatně.

Ps: zkuste tu knihu návštěv nakrmit třeba vám nebude jíst lomítka =o)

Kruci 16. října 2013 16:27:51 #
Tedy pod...
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Wow6432Node/ Square Soft, Inc./Final Fantasy VIII
(kniha navstev nam zere zpetna lomitka)

Kruci 16. října 2013 16:26:30 #
Tipnu si od voka...
Mas 64bitovy windows?
32bitove aplikace jsou ve 64bitovych windows pod "Wow6432Node".
Tedy, pokud mas 64bit windows, je to pod:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432Nod eSquare Soft, Inc.Final Fantasy VIII

nejstarší | starší | 1879 - 1898 | novější | nejnovější