Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1899 - 1918 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1899 - 1918 | novější | nejnovější
| R@ziel | 15. listopadu 2013 18:56:28 # |
| 2LaughingMan: Tohle je praktická ukázaka toho, proč není vhodné, aby lidé šířili naše překlady bez dovolení. Způsobují tím ostatním takovéhle problémy a nám přidělávají práci. | |
| LaughingMan | 15. listopadu 2013 17:49:43 # |
| webové stránky | |
| Asi to byla verze 0.9, stahoval jsem to od někud z ulozta. Na tu verzi jak jsi psal se mi to pak podařilo nainstalovat a už to šlape... | |
| Kruci | 15. listopadu 2013 12:54:07 # |
| Pad na svetove mape je bug cestiny verze 0.9, ktery by mel byt ve verzi cestiny 1.0 opraven. Tato chyba se tykala PSP a nekterych emulatoru (Arbex). V ePSXe jsme tu chybu nezaznamenaly. FPSE jsme nezkouseli, ale mohl by mit stejny problem s cestinou verze 0.9. |
|
| LaughingMan | 14. listopadu 2013 22:38:12 # |
| webové stránky | |
| Aha dík a stalo se tu někomu, že mu hra s češtinou spadla, když šel na světovou mapu (zkouším na androidu s fpse)? | |
| Kruci | 14. listopadu 2013 22:02:05 # |
| FF9 musis mit anglickou NTSC verzi, nejlepe verzi 1.0. Myslim ze funguje i 1.1, ale ma poskozene logo. CRC si uz nepamatuji, ale myslim ze to bylo stejne jako na redump http://redump.org/disc/73/ Myslim ze si nikdo nestezoval, ze mu to nejde, jen pokud mel ECM soubor. Pripadne lidem nefungovalo automaticke opatchovani. |
|
| LaughingMan | 14. listopadu 2013 20:22:02 # |
| webové stránky | |
| Ještě jsem zapomněl napsat, že mi jde o image k FF IX... | |
| LaughingMan | 14. listopadu 2013 20:20:21 # |
| webové stránky | |
| Jaké má mít CRC image, na který se dá patch aplikovat, asi jsem slepý, ale v manuálu to nikde nevidím. | |
| R@ziel | 12. listopadu 2013 01:00:05 # |
| 2rommy04: Legend of Dragoon zvažujeme už léta :-) Ale zatím se nám tuhle výbornou hru přeložit nepodařilo - nebyl čas. | |
| ronny04 | 10. listopadu 2013 14:27:20 # |
| Zdravim vas pani:)chcel by som sa vas spytat ci ste nezvazovali alebo sa nechystate pustit do prekladu na jrpg legend of dragon. | |
| nemesishard | 5. listopadu 2013 19:37:14 # |
| Ahoj Ďakujem Vám za Vašu prácu je to naozaj kvalitka a tie hry sú proste spomienka na skvelé časy :-) tak isto titulky k last order ma velmo potešili. Som oprášil psp a šup do hrania. Len škoda, že nik nespravil eboot zo sedmičky FF. Ešte raz ďakujem. |
|
| R@ziel | 29. října 2013 00:34:40 # |
| 2Šakal: Máme AirBank - také bez poplatků. Mluvil jsem čistě o PayPal, což je služba ukrytá pod tlačítkem "Donate". Číslo účtu pro bankovní převod v češtinách uvádíme :-) | |
| šakal | 28. října 2013 17:45:42 # |
| A proc nepouzijete bankovni ucet treba Mbank nebo zunobank ucet zadarmo zadne poplatky... | |
| R@ziel | 28. října 2013 15:45:43 # |
| 2šakal: Možná by to bylo efektivnější, ale nechceme moc podporovat PayPal, který si z příspěvků bere poměrně nehezkou část pro sebe :-) Tady na webu si ho ostatně vynutila komunita :-D |
|
| šakal | 28. října 2013 15:31:22 # |
| Ještě jsem chtěl říct nebylo by lepší ten Donate systém dát na hlavní stránku? A přidat Donate volbu do instalátoru :-) |
|
| R@ziel | 27. října 2013 03:19:43 # |
| 2BzD: Přidáno, ještě jednou děkujeme :-) | |
| R@ziel | 27. října 2013 03:16:19 # |
| 2Šakal: Děkujeme, v tuto chvíli se připravují poslední části pro testování, respektive Kruci dokončuje novou instalačku. Koupil jsem ještě STEAM verzi, abychom to mohli otestovat i na ní. Alespoň jsem účelně použil příspěvky, které jste nám zaslali :-) | |
| šakal | 26. října 2013 19:49:02 # |
| Tak jak je na tom aktualizace češtiny pro FF7? PS: Když bůh tvořil překladatele her u vás se šeredně přepočítal (Proto jsou vaše češtiny nejlepší) |
|
| BzD | 25. října 2013 16:44:29 # |
| Bude mi ctí a děkuji | |
| R@ziel | 25. října 2013 15:22:37 # |
| Děkujeme moc Lukáši B. za příspěvek na překlad Final Fantasy VII 2012 :-) Můžemte uvést jméno u projektu? |
|
| R@ziel | 24. října 2013 04:09:04 # |
| 2Kamil: To jsem si myslel. Gold verze není v tuto chvíli naší češtinou oficiálně podporovaná a bohužel není přeložený datadisk. Teoreticky by měla fungovat čeština na první část hry, jak píše Kruci, ale kampaň za nemrtvé bude anglicky... | |









