Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2439 - 2458 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2439 - 2458 | novější | nejnovější
| R@ziel | 15. února 2015 22:03:57 # |
| Fraxinus: Aréna bude asi největší kámen úrazu. Tu jsem totiž kvůli úspoře času také testoval minimálně... | |
| Ean | 15. února 2015 08:41:17 # |
| Osobne som sa snažil nič nevynechať. Viem že sa text vo viacerých lokalitách menil postupom hlavného príbehu od získania lietajúcej lodi. Jediná oblasť pri ktorej viem že mi nejaký text unikol bola aréna. Teda aspoň čo sa preklepov týka, pravopis v češtine veľmi skontrolovať neviem :D |
|
| Fraxinus | 15. února 2015 02:11:32 # |
| Otázka pro betatestery, jestli to tu někdo čte: Jak moc jste plnili nepovinné úkoly jako např. zkompletování úkolu v monstr aréně, v tréninku chocoba, v zisku všech aeonů, v porážce temných aeonů, v opětovné návštěvě chrámů, či v zisku těch nejlepších zbraní? |
|
| R@ziel | 10. února 2015 21:08:53 # |
| 2Fraxinus: Ano, myslím, že jsem to na Wikipedii taky zahlédl. | |
| Fraxinus | 10. února 2015 18:54:06 # |
| Co já vím, tak původně FF13 měl skládat Nobuo, jenže přišli za ním nevhod, tak jim složil až 14. | |
| R@ziel | 10. února 2015 08:53:52 # |
| 2LPK: Hudba mi nepřipadala špatná, některé skladby se velice povedly, ale Masashi Hamauzu není a nejspíš nikdy nebude Nobuo Uematsu :-) | |
| LPK | 9. února 2015 20:20:34 # |
| FF XIII má super hudbu během soubojů http://youtu.be/ZPENFi0EXTE | |
| R@ziel | 9. února 2015 02:28:21 # |
| Dnes jsem dohrál Final Fantasy XIII... Jako interaktivní film skvělé, ale jako hra dost lineární, nesvobodné, stísněné a opakující se. Celou hru drží pohromadě jen zajímavý svět, příběh (filmečky), postavy a zprvu zábavný boj... který začne po nějaké době nudit. Vlastně ani nedokážu říct, zda se mi hra líbila nebo ne. Inu, rozhodně to bylo lepší než Final Fantasy X-2, to je jednou jisté :-) |
|
| R@ziel | 6. února 2015 23:52:51 # |
| 2mike83cz: O dalším překladu zatím není rozhodnuto, takže bohužel není o čem mluvit. Rozhodně by tedy nebylo moudré cokoliv slibovat. FFXIII mám aktuálně rozehrané, jsem v kapitole 11. |
|
| mike83cz | 6. února 2015 18:22:31 # |
| 2R@ziel: Dík za odpověď. Spíš mě ale zajímalo, jestli se k tomu chystáte, popř. jak to vidíte, kdy se můžu těšit... | |
| R@ziel | 6. února 2015 16:08:51 # |
| 2Grahf: Tak to budu muset počkat na emulátor, obávám se. Snad se ho dočkám. 2mike83cz: Návrhy na další překlad řešíme na Facebooku, lidé nechávají svá přání v komentářích pod příspěvkem, který je připnutý úplně nahoře ;-) Final Fantasy XIII se tam vyskytuje také. |
|
| mike83cz | 6. února 2015 12:03:22 # |
| Zdravím, předpokládám, že asi nejsem první, kdo se na to ptá, ale co čeština na FF XIII? | |
| Grahf | 5. února 2015 18:45:45 # |
| Raziel: tak musíš mať x360, bo inde si to nezahraješ. Každopádne povinnosť ;) | |
| R@ziel | 5. února 2015 18:02:06 # |
| 2Grahf: Přiznám se, že ani jedno jsem neměl tu čest si zahrát, takže bych to měl asi urychleně napravit :-) | |
| R@ziel | 5. února 2015 18:00:58 # |
| 2Jardik: Disciples: Reincarnation bylo dlouho velmi obtížné sehnat, ale teď už je na STEAMu ;-) http://store.steampowered.com/app/102... Gold se dá sehnat už obtížněji, třeba tady: http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=D... Ale Gold je vlastně jen bundle původního Obrození a Vzkříšení, takže si lze koupit i oba díly samostatně ;-) |
|
| Grahf | 5. února 2015 11:29:11 # |
| Raziel: tak trebars spomínaná tales of vesperia (najlepšia tales of hra) , alebo lost odyssey (neoficiálne FF). Obe sú to najlepšie jrpg z minulej generácie. | |
| jardik | 5. února 2015 10:15:04 # |
| Zdravím pánové.Mám takovou prosbu-dotaz-zda se dá někde sehnat Disciples III Reincarnation já to marně sháním a nikde sem to nenašel.A Disciples 3 Gold se dá sehnati prosím ??? Děkuji moc za odpověd či radu--jardik | |
| LPK | 2. února 2015 17:54:15 # |
| Star Ocean: The Last Hope, Resonance of Fate. | |
| R@ziel | 2. února 2015 16:43:43 # |
| 2Grahf: A jaké to jsou? :-) | |
| Grahf | 2. února 2015 14:01:39 # |
| Raziel: trebars x360 sa dá pomerne ľahko flešnuť. Samozrejme by to všetko muselo ísť cez konzolu, žiadne emulátory. Videl som, že niekto prekladá ps3 verziu tales of vesperia z jap do eng, takže to nejak musí fungovať aj bez emulátora. No a pýtam sa samozrejme preto, že je tam pár hier, ktoré by som chcel vidieť preložené :) |
|









