Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2459 - 2478 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2459 - 2478 | novější | nejnovější
| dentist | 5. března 2015 19:41:23 # |
| Tu mám zopár návrhov na preklad (len tak na inšpiráciu :D ) Legend of dragoon, Koudelka, Breath Of Fire IV, PE 2 a mnoho dalšich na PS1. Magna Carta - Tears Of Blood, Rogue Galaxy, Atelier Iris - Eternal Mana, Eternal Poison, Shadow Hearts a mnoho dalšich na PS2. A iste by sa naslo mnoho aj na pc | |
| Kruci | 5. března 2015 18:32:00 # |
| Samozrejme je taky moznost, ze je poskozen ISO soubor. A pokud mas Chrono Cross jen v cestine (aplikovan patch), nebo stahnute rovnou pocestene (mivaji chyby), tak asi anglickou verzi nevyzkousis. |
|
| Kruci | 4. března 2015 14:09:45 # |
| Dan: Chrono cross chyba: Anglicka verze ti tohle dela taky? Zkus stejne nastaveni emulatoru, ale vypnout/presunout cesky PPF patch. Pripadne vyzkousej epsxe 1.5.2 ci nejnovejsi verzi. Vychozi nastaveni pluginu nemusi byt nejlepsi. Pro effekty s Pete's pluginem v sirotcinci udajne potrebujes - Framebuffer textures/access na 2/3 nebo 0/4, coz ale udajne desne ten emulator zpomali. Take to mohou delat ostatni pluginy, zkus treba vypnout zvuk, ci nastavit "No sound". |
|
| David Robíšek | 4. března 2015 07:28:34 # |
| Raziel:Tak trochu jsem doufal,že by to stačilo trochu upravit,vypadá to dost podobně,co se dá dělat,dík za odpověď. | |
| Belhifet | 4. března 2015 00:33:19 # |
| Dane, pošli screen nastavení pluginu nebo vypiš, co tam máš nebo nemáš zaškrtnutý. | |
| Dan | 4. března 2015 00:27:21 # |
| Zkousel jsem cestinu na Chrono Cross a narazil jsem na bug, ktery mi brani dohrani. V sirotcinci jsem prepul na soft plugin, protoze OpenGL plugin mi vykreslil celou obrazovku cerne (efekt horkeho vzduchu). Projdu pruchodem do tajne mistosti a vyjdu na chodbe s obrazky. Jakmile pak vstoupim do dalsi mistnosti ePSXe se restartuje. Pouzivam ePSXe 1.8 instalovany z Vaseho instalatoru s nastavenim podle Vaseho pdf. | |
| R@ziel | 3. března 2015 23:18:43 # |
| 2Grahf: Nač se omezovat platformami :-) Horší omezení vidím v tom, že máme k dispozici jen PC, takže nás omezují spíše funkční emulátory, které potřebujeme k testování. Jinak překládání čehokoliv není otázkou odměny, ale spíš zábavy ;-) 2David Robíšek: Reincarnation jsem si pořídil, protože jsem překlad zvažoval. Respektive úpravu původního překladu. Jenže ty texty jsou v podstatě úplně jiné, takže by to byla práce od začátku. Je otázkou, zda by byl o překlad větší zájem či ne. Slyšel jsem, že hra má pořád vážné problémy s AI a při svém krátkém hraní jsem objevil i nějaké chybějící řetězce textu házející chyby. Nicméně já to hrál v době, kdy to ještě ani nebylo na STEAMu. (Ale už tehdy bylo studio HEX po krachu, takže hádám, že k opravě asi nedošlo.) 2LIBOR: Děkujeme, jsme rádi, že se líbí :-) U The Last Remnant mám na souboje stejný názor, taky mě moc nezaujaly. Nicméně jsem hrál jen demo, hru jsem pořídil až později v nějakém bundlu... |
|
| Grahf | 3. března 2015 15:41:36 # |
| Raziel: každopádne za preklad lost odyssey a tales of vesperia by som dal všetko...aká velká odmena by musela byť, aby si sa do toho pustil? :D | |
| Grahf | 3. března 2015 15:36:46 # |
| Raziel: vedel by si aspoň naznačiť akej množiny platforiem sa bude týkať nasledujúca anketa? | |
| David Robíšek | 3. března 2015 14:48:04 # |
| Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli nebudete dělat češtinu i pro Disciples III Reincarnation,kopil jsem si ji,protože už by neměla být tak zabugovaná,ale bez češtiny to není tak nějak ono.Dík za odpověď | |
| LIBOR | 3. března 2015 13:54:38 # |
| R@zieli návrhy jako FFXII A PARASITE EVE 2 JSOU SKVELE TYHLE 2 HRY JSEM DOHRAL ASI 5X JSOU SUPROVE ČEŠTINA BY SE HODILA U OBOUCH HER ALE TŘEBA THE LASR REMNANT SI MYSLIM ŽE MOC LIDI NEHRAJE SAM JSEM JI SKOUŠEL A SOUBOJOVY SYSTEM ME NENATCHNUL MIMOCHODEM ČEŠTINA NA PARAZITE EVE 1 SE VAM MOC POVEDL . . | |
| R@ziel | 3. března 2015 13:13:29 # |
| 2Grahf: Budeme to zřejmě řešit anketou, zatím pro ni sbíráme podklady. Já hrál zatím z rodiny FFXIII jen první díl a přiznám se, že hra měla jednu zásadní chybu - otřesnou hratelnost alá křeček běží tunelem za kostkou sýra. Příběh, postavy a svět bych hodnotil kladněji, ale je to stále dost rozporuplné. Je tady však i spousta jiných her: FFXII, FFVII: CC, FFVII: DoC nebo Legend of Dragoon, Parasite Eve 2... a další a další. Češtiny pro Final Fantasy jsou sice takové naše vlajkové lodě, ale nenechme se omezovat :-) Budu asi muset začít víc hrát, abych sám přišel s nějakou peckou :-) Nebo bych konečně mohl dokončit tu svou vlastní hru. |
|
| Grahf | 3. března 2015 11:18:49 # |
| Raziel - radšej by som niečo iné teda, celá ffxiii seria za moc nestojí (a na Pc ešte k tomu beží otrasne) a Last Remnant hralo 5 a pol ľudí dokopy :) | |
| R@ziel | 2. března 2015 23:04:33 # |
| 2xobcan: Nový překlad budeme vybírat po dokončení Final Fantasy X v.1.0. Zatím je stále aktivní jeden velice důsledný betatester, takže čekáme, až bude hotov. Návrhy nám lidé posílají na Facebook, ale netřeba si ho kvůli tomu zakládat - Final Fantasy XIII je velice žádaný překlad a o The Last Remnant si také již několik lidí řeklo. Samozřejmě můžeme vybrat i něco úplně jiného, uvidíme jak moc se přiblíží vkus naší komunity tomu našemu :-) 2Blueder: Ať se klidně zeptá, od toho tu jsme. Sice tu na tyto otázky odpovídám hodně často, ale máme tu už 2464 příspěvků - kdo by to všechno četl :-) |
|
| xobcan | 2. března 2015 21:18:14 # |
| facebook nemam a listovat cez 2400 komentarov nemam cas sorry, nechajme to tak, pekny vecer prajem | |
| Blueder | 2. března 2015 16:19:04 # |
| xobcan: začala jar, tak si sa prebudil zo zimného spánku? Si najprv prečítaj predchádzajúce príspevky, skôr ako tu trepneš nejakú p******u. | |
| xobcan | 2. března 2015 15:55:26 # |
| co tak preklad The Last Remnant a ff13 | |
| R@ziel | 19. února 2015 02:48:19 # |
| 2PM74: Tak to jsme moc rádi :-) Osobně doporučuji ještě chvilku počkat, protože aktuální verze je jen testovací. Brzy snad vydáme finální, která opravuje řadu chyb. Ale není toho tolik jako v dřívějších překladech. Díky za informaci o PS2, to jsou super zprávy. Savy by počeštěním neměly být vůbec narušeny :-) 2Fraxinus: Speciální výtvory mám asi všechny více či méně otestované. Ty jsem si nacheatoval, takže hlášky o stvoření jsem viděl. (Což nevylučuje chyby.) Ale hlášky, že někde nějaké monstrum chybí, případně kam se vydat, ty jsou z mé strany bez kontroly. Nicméně bych doporučoval nechat arénu až úplně na konec a dokončit hlavní dějovou linku. Vydali bychom pak verzi 0.9.5, aby noví hráči už hráli čistší verzi. |
|
| PM74 | 17. února 2015 23:55:06 # |
| Teda chlapi, to jste mě tedy zase pěkně dostali. :-) Mám svoje léta a hned tak nic už mě nenadchne, ale překlad FF X je fakt úžasná záležitost. Sice jsem to už kdysi dvakrát dohrál, ale nejspíš neodolám a dám si to ještě jednou v češtině. Už jsem na to koukal, a vypadá to perfektně. Jinak můžu potvrdit funkčnost češtiny přímo na PS2, zatím bez jakéhokoli problému, a skvělá věc je, že dokonce fungují i původní savy. Takže obrovské díky, moc jste mě potěšili, a máte můj veliký odbiv a uznání. |
|
| Fraxinus | 17. února 2015 23:13:23 # |
| Ean: OK, beru na vědomí, ono čím víc se blížím ke konci, tím méně chybek a nejasností nacházím. R@ziel: Tak tu arénu tedy otestuju přednostně, jenže bude trvat dlouho, než pochytám všechny běsi, a než se dostatečně vycvičím....ta hlídačka nestvůr pro mě stvořila už jednu unikátní, a když jsem si to s ní rozdal, dostal Auron s 5500 životy těžké KO za asi 8000, když jsem si bitku s tím křížencem vyzkoušel. |
|









