Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2739 - 2758 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2739 - 2758 | novější | nejnovější
| QuickDio | 3. ledna 2016 09:01:16 # |
| Ahoj mám na vás dotaz. Nechystate se udělat češtinu i na hru the last remnant? Díky moc. Jinak odvadite skvělou práci. Děkuji za češtiny do FF | |
| Anet | 2. ledna 2016 23:46:21 # |
| Ahoj. Chci se zeptat jestli budete někdy v budoucnu překládat FF X-2 a FF XII. Děkuji za odpověď. :) |
|
| R@ziel | 1. ledna 2016 19:16:41 # |
| Grahf: Jasan, víme o tom :-) Zatím ovšem nelze vůbec nic říct, nemáme k dispozici žádná data, protože hra ještě nevyšla. Nevíme, jak moc se bude lišit struktura hry. Určitě se bude minimálně muset předělat grafika a videa. | |
| Grahf | 1. ledna 2016 05:49:55 # |
| FF IX vyjde na PC! "With high-definition graphics, newly added achievements, auto-save, high speed mode, and several game boosting features" Bude problém prehodiť naň češtinu? :) |
|
| R@ziel | 30. prosince 2015 13:17:30 # |
| NimitcCZ: Budeme moc rádi. Testování bude probíhat jako vždy veřejně, takže čím více lidí se zapojí, tím lepší bude finální verze překladu. Děkujeme za hezkou zpětnou vazbu na předchozí češtiny :-) bubux: Děkujeme za přání :-) |
|
| NimitcCZ | 28. prosince 2015 12:40:18 # |
| R@ziel: Jestli budu moct klidně se hlasim na to testování :-D Mam FF XIII rozehranou ale přestal jsem ji hrat hned jak jsem zistil, že dělate češtinu :-D S češtinou od vas jsem si zatím vždy FF vic užil :-) |
|
| bubux | 27. prosince 2015 12:26:07 # |
| Prajem Vám príjemné sviatky a šťastný Nový rok. Doprajte našim prekladateľom trochu voľna, veď aj oni majú svoje rodiny. Mimochodom chcel by som upozorniť, že na steame má výjť RPG pôvodne z XBOXU 360 Dragon's Dogma: Dark Arisen http://store.steampowered.com/app/367... samozrejme bez češtiny :) | |
| R@ziel | 27. prosince 2015 11:26:21 # |
| NimitcCZ: Já tedy doufám, že čeština pro Final Fantasy XIII bude hotová dřív :-) Z textů už tam toho až tak moc nezbývá. Ale ještě musíme udělat grafiku a celé to otestovat. | |
| NimitcCZ | 25. prosince 2015 14:54:08 # |
| R@ziel: Tak češtinu FF XIII jsem ještě pod stromeček nedostal, ale v červnu mam narozeniny, tak třeba k nim :-D |
|
| R@ziel | 25. prosince 2015 09:48:33 # |
| Letos bohužel trávím Vánoce takřka bez internetu :-) Proto se zpožděním přeji i já všechno nej. Doufám, že už si hrajete s tím, co jste si přáli. | |
| NimitcCZ | 24. prosince 2015 20:40:33 # |
| Šťastné a veselé :-) | |
| Kruci | 24. prosince 2015 12:11:12 # |
| Všem přejeme veselé Vánoce, tunu dárku a hromady cukroví! | |
| BzD | 24. prosince 2015 06:08:48 # |
| Taky se připojuji s přáním šťastných, veselých a bohatých vánoc, a hlavně nemyslete na práci | |
| Franc | 24. prosince 2015 01:45:59 # |
| Přejí krásné vánoce hodně dárku a uspěchu ! | |
| R@ziel | 18. prosince 2015 15:30:54 # |
| Angelos999: Rád bych nějaký termín dal, ale bohužel by to bylo zavádějící. Do konce roku bych chtěl dokončit všechny texty a začátkem ledna se pustit do grafiky a testování. Nicméně nevím, kolik na to bude času. Práce žere nějak moc času, takže už není tolik času na překládání jako dřív. Škoda, že se tím člověk neuživí :-) |
|
| Angelos999 | 18. prosince 2015 12:26:08 # |
| caute...chcem sa opytat keby bude priblizne prvy test cz FFXIII...?? dik | |
| Franc | 12. prosince 2015 12:05:10 # |
| Ahoj R@ziel:tak to je super že se to trošíčku urychlí...rozehrál jsem FFXIII-3 LR a musím konstatovat že to je první hra ze seríe co nedávám v AJ....snad další hra na překlad bude LR:D mimochodem je to nejpovedenejší port stěch 3 na stemu,absolutně bezproblémove FPS atd |
|
| R@ziel | 12. prosince 2015 10:58:57 # |
| Dobrá zpráva, začal jsem zase celkem hodně cestovat vlakem, takže mám o trochu více času na překládání. Jen předem upozorňuji, že za překlepy nemůžu, neumíte si představit, jak to někdy drncá :-D Ve vlacích ostatně vznikaly z velké části i překlady pro Chrono Cross a Final Fantasy X. Není nad efektivní využívání jinak ztraceného času. Fraxinus: Výborně :-) Alespoň budeme mít do konce života co překládat. Šestku v novém kabátku jsem měl v mobilu, ale dotykové ovládání mě přivádělo k šílenství. Navíc si nemůžu pomoct, ale starší verze s horší grafikou se mi v mnoha věcech líbila víc. |
|
| Fraxinus | 11. prosince 2015 16:06:50 # |
| Takže tu máme na steamu už trojku, čtyřku, pětku, šestku, a včera vyšla Lightning Returns FF XIII... | |
| R@ziel | 9. prosince 2015 23:49:07 # |
| Potřebujeme klonovací zařízení :-) | |









