Kniha návštěv



Facebook Facebook | Instagram Instagram | Discord Discord | Technická podpora Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků: 4318

Položky web a email jsou nepovinné, pokud uvedete email, nezobrazí se na webu.

*Jméno:
Email:
Web:
*Text zprávy:
 

*Doplňte chybějící část výpočtu: 40 - 10 =

(Použíjte jen malá písmena, vše bez diakritiky a interpunkce.)

Náš facebookový profil: Čerstvé informace o našich češtinách i hrách zadarmo.





nejstarší | starší | 2799 - 2818 | novější | nejnovější
reinok 16. února 2016 23:32:49 #
praveze prvy krat som sa s tym stretol, no dlho som nejaku cestinu nestahoval,takze asi to bude skor problem niekde v mojom pc a nie vo vasej cestine.. inak skusal som aj z iného odkazu a tak vseliak aj opakovane a stale to iste, tak sa tym uz netrap a aj tak dik za snahu pomoct :-)

R@ziel 16. února 2016 23:25:55 #
reinok: Koukám, že jsem po tom dnešním testování trochu natvrdlý :-) Teď už je mi to jasné.

S tímhle problémem jsme se myslím ještě nesetkali.

Zkoušel jsi češtinu například stáhnout znovu - z jiného odkazu? Soubor by mohl být poškozený. Už se ti to v minulosti stalo s něčím jiným?

reinok 16. února 2016 23:07:31 #
lenze mne nejde rozbalit subor FF7_v1.2.1.exe takze nemam ani z coho vybrat moznost na cestinu,takze asi tak...

reinok 16. února 2016 22:21:33 #
myslim,ze nie lebo je tam napisane predsa ze je to aj pre steam.. ale proste ked to potvrdim na rozbalenie,tak sa nic nerozbali a blikne nejake okienko a zabrazi sa subor v spravcovi uloh, no vidim,ze takyto problem este nikto nemal :-)

R@ziel 16. února 2016 21:55:17 #
reinok: Asi to je hloupá otázka, ale zvolil sis při instalaci STEAM verzi hry? Defaultně je tam totiž nastavená Klasická 4CD verze.

reinok 16. února 2016 21:29:30 #
hra sa mi spusti normalne anglicky, ale ta cestina sa mi nijak nenainstaluje ked ju potvrdim a ani chybu nevyhodi ziadnu.. skusal som aj antivirak vypnut a nepomohlo..

Belhifet 16. února 2016 21:23:55 #
Nerozumím úplně přesně kde je chyba. Takže se ti vůbec nespustí hra po aplikaci češtiny nebo už čeština?

Jestli instalačka, zkus vypnout antivirus a spustit to jako správce - některé antiviráky můžou zlobit.

reinok 16. února 2016 20:39:35 #
zdravim pri rozbaleni cestiny na FF7 steam mi proste nic nenacita len blikne nejake okienko a to je vsetko.. akurát ze sa mi to zobrazuje v spravcovy uloh a mam mam windows7

R@ziel 16. února 2016 03:38:17 #
Grahf: Také myslím, že by to dnes příliš lidí nenadchlo, a to právě kvůli grafice.
Ale je to škoda, ta hra má úžasnou atmosféru a skvělou hratelnost.

Grahf 15. února 2016 09:38:03 #
LoD nebola zlá hra, ale nedosahuje kvalít FF. Okrem toho som ju nedávno skúšal opäť zahrať a musím povedať, že graficky strašne zostarla, už som to nedal. Pochybujem, že sa vám to oplatí prekladať.

R@ziel 15. února 2016 09:06:09 #
Jára: Jo, je to úžasná hra. Já osobně ji měl hodně rád. Jen nevím, zda by to dnes ještě někdo ocenil.

Jára 15. února 2016 08:32:53 #
Díky za skvělou práci!
Jinak mě The Legend of Dragoon na vašem seznamu možných překladů málem schodilo ze židle!Super klasika!
Držim Vám palce!

R@ziel 14. února 2016 11:51:30 #
thor: Možné to je, pokud bude dostatečný zájem. Na našem seznamu je pořád Parasite Eve 2 a The Legend of Dragoon, ale i spousta dalších her na různé platformy.

thor 13. února 2016 17:50:43 #
Zdravím. Zajímalo by mne,jestli budete ještě někdy překládat nějakou hru na PSone?. Chrono Cross a Parasite Eve byly v češtině skvělé!

R@ziel 13. února 2016 15:29:02 #
Quido: Překlad Disciples: Reincarnation zatím v plánu bohužel nemáme. Další překlad vždy vybíráme až po dokončení toho aktuálního. (Uvidíme za pár měsíců.)

Každopádně použití stávající češtiny není možné. Hra byla kompletně přepracována, a to jak přostředí, tak dialogy - které jsou obsáhlejší. Je dokonce i jiný komentář u videí. Už jsme to zkoumali a byl by to od začátku úplně nový překlad.

Quido 13. února 2016 11:23:49 #
Zdravím,

koukám, že jste se pěkně obuli do Disciples, to je super, chci se zeptat jestli plánujete taky překlad D III Reincanation, nebo jestli se dá něják aspoň částečně použít stávající překlad?
Když to tam normálně dám tak to vypíše chybu.

Díky

R@ziel 12. února 2016 18:45:08 #
rad: Děkujeme :-)

rad 12. února 2016 18:10:16 #
Jste super

R@ziel 10. února 2016 20:00:04 #
iOS a Android verze zatím není prioritou. Bude-li příležitost, tak se na to podíváme. Ale spíše se budeme soustředit na pozdější PC verzi.

tentononc 10. února 2016 15:09:27 #
Koukam že už je venku i iOS/Androidí verze :-D

nejstarší | starší | 2799 - 2818 | novější | nejnovější