Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2799 - 2818 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2799 - 2818 | novější | nejnovější
| reinok | 16. února 2016 23:32:49 # |
| praveze prvy krat som sa s tym stretol, no dlho som nejaku cestinu nestahoval,takze asi to bude skor problem niekde v mojom pc a nie vo vasej cestine.. inak skusal som aj z iného odkazu a tak vseliak aj opakovane a stale to iste, tak sa tym uz netrap a aj tak dik za snahu pomoct :-) | |
| R@ziel | 16. února 2016 23:25:55 # |
| reinok: Koukám, že jsem po tom dnešním testování trochu natvrdlý :-) Teď už je mi to jasné. S tímhle problémem jsme se myslím ještě nesetkali. Zkoušel jsi češtinu například stáhnout znovu - z jiného odkazu? Soubor by mohl být poškozený. Už se ti to v minulosti stalo s něčím jiným? |
|
| reinok | 16. února 2016 23:07:31 # |
| lenze mne nejde rozbalit subor FF7_v1.2.1.exe takze nemam ani z coho vybrat moznost na cestinu,takze asi tak... | |
| reinok | 16. února 2016 22:21:33 # |
| myslim,ze nie lebo je tam napisane predsa ze je to aj pre steam.. ale proste ked to potvrdim na rozbalenie,tak sa nic nerozbali a blikne nejake okienko a zabrazi sa subor v spravcovi uloh, no vidim,ze takyto problem este nikto nemal :-) | |
| R@ziel | 16. února 2016 21:55:17 # |
| reinok: Asi to je hloupá otázka, ale zvolil sis při instalaci STEAM verzi hry? Defaultně je tam totiž nastavená Klasická 4CD verze. | |
| reinok | 16. února 2016 21:29:30 # |
| hra sa mi spusti normalne anglicky, ale ta cestina sa mi nijak nenainstaluje ked ju potvrdim a ani chybu nevyhodi ziadnu.. skusal som aj antivirak vypnut a nepomohlo.. | |
| Belhifet | 16. února 2016 21:23:55 # |
| Nerozumím úplně přesně kde je chyba. Takže se ti vůbec nespustí hra po aplikaci češtiny nebo už čeština? Jestli instalačka, zkus vypnout antivirus a spustit to jako správce - některé antiviráky můžou zlobit. |
|
| reinok | 16. února 2016 20:39:35 # |
| zdravim pri rozbaleni cestiny na FF7 steam mi proste nic nenacita len blikne nejake okienko a to je vsetko.. akurát ze sa mi to zobrazuje v spravcovy uloh a mam mam windows7 | |
| R@ziel | 16. února 2016 03:38:17 # |
| Grahf: Také myslím, že by to dnes příliš lidí nenadchlo, a to právě kvůli grafice. Ale je to škoda, ta hra má úžasnou atmosféru a skvělou hratelnost. |
|
| Grahf | 15. února 2016 09:38:03 # |
| LoD nebola zlá hra, ale nedosahuje kvalít FF. Okrem toho som ju nedávno skúšal opäť zahrať a musím povedať, že graficky strašne zostarla, už som to nedal. Pochybujem, že sa vám to oplatí prekladať. | |
| R@ziel | 15. února 2016 09:06:09 # |
| Jára: Jo, je to úžasná hra. Já osobně ji měl hodně rád. Jen nevím, zda by to dnes ještě někdo ocenil. |
|
| Jára | 15. února 2016 08:32:53 # |
| Díky za skvělou práci! Jinak mě The Legend of Dragoon na vašem seznamu možných překladů málem schodilo ze židle!Super klasika! Držim Vám palce! |
|
| R@ziel | 14. února 2016 11:51:30 # |
| thor: Možné to je, pokud bude dostatečný zájem. Na našem seznamu je pořád Parasite Eve 2 a The Legend of Dragoon, ale i spousta dalších her na různé platformy. | |
| thor | 13. února 2016 17:50:43 # |
| Zdravím. Zajímalo by mne,jestli budete ještě někdy překládat nějakou hru na PSone?. Chrono Cross a Parasite Eve byly v češtině skvělé! | |
| R@ziel | 13. února 2016 15:29:02 # |
| Quido: Překlad Disciples: Reincarnation zatím v plánu bohužel nemáme. Další překlad vždy vybíráme až po dokončení toho aktuálního. (Uvidíme za pár měsíců.) Každopádně použití stávající češtiny není možné. Hra byla kompletně přepracována, a to jak přostředí, tak dialogy - které jsou obsáhlejší. Je dokonce i jiný komentář u videí. Už jsme to zkoumali a byl by to od začátku úplně nový překlad. |
|
| Quido | 13. února 2016 11:23:49 # |
| Zdravím, koukám, že jste se pěkně obuli do Disciples, to je super, chci se zeptat jestli plánujete taky překlad D III Reincanation, nebo jestli se dá něják aspoň částečně použít stávající překlad? Když to tam normálně dám tak to vypíše chybu. Díky |
|
| R@ziel | 12. února 2016 18:45:08 # |
| rad: Děkujeme :-) | |
| rad | 12. února 2016 18:10:16 # |
| Jste super | |
| R@ziel | 10. února 2016 20:00:04 # |
| iOS a Android verze zatím není prioritou. Bude-li příležitost, tak se na to podíváme. Ale spíše se budeme soustředit na pozdější PC verzi. | |
| tentononc | 10. února 2016 15:09:27 # |
| Koukam že už je venku i iOS/Androidí verze :-D | |









