Kniha návštěv



Facebook Facebook | Instagram Instagram | Discord Discord | Technická podpora Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků: 4318

Položky web a email jsou nepovinné, pokud uvedete email, nezobrazí se na webu.

*Jméno:
Email:
Web:
*Text zprávy:
 

*Doplňte chybějící část výpočtu: 7 3 = 10

(Použíjte jen malá písmena, vše bez diakritiky a interpunkce.)

Náš facebookový profil: Čerstvé informace o našich češtinách i hrách zadarmo.





nejstarší | starší | 1839 - 1858 | novější | nejnovější
R@ziel 7. srpna 2013 00:37:28 #
2J.A.C.K: Myslíme Final Fantasy VII 2012 :-) V každém případě Kruci připravuje i podporu STEAM verze. Právě řešíme videa, která potřebujeme ve formátu, aby fungovala s původní hrou, původní opatchovanou hrou, Ultima edicí, verzí 2012 a STEAM verzí.

J.A.C.K. 6. srpna 2013 22:54:36 #
Ahoj, koupil sem si na steamu FF7 a po instalaci vaší češtiny mám počeštěno jen to co říkaj a menu mám komplet v angličtině. Prvně sem si myslel, že je to problém židle/klávesnice, ale po přečtení "Uvidíme po dokončení komplikované úpravy češtiny pro Final Fantasy 7 2012." (asi myslíte 2013), tak to bude asi tou steam verzí! Teda jestli to má taky někdo nebo su jedinné! :-) To co mám přeloženo je podle mě hodně kvalitní, tak jestli uděláte novou verzi, tak vám držím palce!!

R@ziel 29. července 2013 12:15:50 #
2Michal: O překladu datadisku uvažujeme, ale zatím o něm nejsme úplně přesvědčeni. Uvidíme po dokončení komplikované úpravy češtiny pro Final Fantasy 7 2012.


2MrFenix: Obávám se, že žádná částka nemůže ovlivnit výběr dalšího projektu... pokud nemá šest nul :-)

ZRX 29. července 2013 12:10:47 #
Nemyslím že je to dobrý nápad jestli chceš přispět udělějto jako finanční dar

MrFenix 28. července 2013 23:23:17 #
Ještě bych se chtěl bavit po obchodní stránce.
Sice teď nemám dvakrát moc peněz, ale kolik by z velké části ovlivnilo určování dalšího překladu? =D
Je to pouze spekulace

michal 28. července 2013 16:49:17 #
Zdravím, prosím neuvažujete o překlad datadisku k disciples III? bylo by to docela fajn když už jste přeložili zakladovku. A vaše překlady jsou opravdu skvělý

VincentGogh 28. července 2013 13:59:53 #
A nešlo by udělat patch co by tam ty titulky přidal a každý by si mohl libovolně dle svého uvážení tam přidat?

R@ziel 27. července 2013 23:25:45 #
VincentGogh: Nechtěli jsme videa plevelit textem, který tam v originále není, ale pokud by byl zájem, můžeme zvážit jejich překlad mimo hru.

VincentGogh 27. července 2013 21:06:11 #
Jen tak ze zvědavosti asi byste nedali české titulky u FF8 a FF9 k těm písničkám? :D a při nejlepším to nazpívali.

VincentGogh 22. července 2013 11:48:56 #
No na NES(Nintendo) byly díly 1,2,3 ale když jsem je hrál bylo to na mě moc pomalí :D ke všemu když nepřítel dával stále miss na SNES(Super nintendo) byly díly 4,5,6 ty už měli skvělou hudbu a grafika byla úžasná díly 7,8,9 byly už 3D no ale stále to nebylo tak chaotický jako 12,13 apod :D ale dle mě je final fantasy stále nejlepší herní sérií světa i při těch změnách.

AJ 22. července 2013 10:32:04 #
Samozrejme sem se upsal :-) na psx jen II na nintento ds 3. Uz v tom mam trosku bordel co se tyka prvnich 5 dilu :-) ale stale 2 a 3 jsou super dily :-) se 7 nejlepsi. Ted je to name moc akcni a malo do hloubky a grafika tomu taky moc nepridava. Dily do Mangy sme mel radsi :-) Presto je ff serie asi nejlepsi co se tyka zachovavani klvality kazdeho dilu...

VincentGogh 20. července 2013 13:50:25 #
Aj:nemyslíš díly 5 a 6 protože final fantasy 3 vyšlo jen pro nintendo DS a NES....
U Američanů to číslování docela pokazily u nich byla 5tý díl II a 6stka byla u nich III.....

AJ 20. července 2013 13:46:59 #
@MrFenix a predevsim 3 dil ja neprosto uzasny svym pribehem! Mam to v reedici na psx! 2 a 3 dil strci do kapsy vsechny FF po 9 dilu bez problemu :-)

R@ziel 19. července 2013 23:47:18 #
MrFenix: Starší Final Fantasy bohužel překládat nebudeme. Již jsme o tom hovořili a chceme postupovat spíše kupředu.

Pro slečnu, která tu spamovala: Pokud se to bude opakovat, zablokujeme Vám vstup na naše stárnky.

MrFenix 19. července 2013 17:49:54 #
Nechci na vás tlačit, ale chtěl jsem se zeptat, zda byste byli ochotní jít do překladu starších kousků Final Fantasy.
Graficky to není nic pro mladé lidi, ale i přes to všechno zpracování z té doby má své kouzlo

R@ziel 18. července 2013 12:41:47 #
2AJ: Ahoj, asi bude lepší, když si tě vyzpovídá Kruci - já bych mu to přeposílal. V každém případě doporučuji počkat na verzi 2012. Zatím bohužel nemůžu říct, kdy bude, protože stále ladíme nástroje, ale věřím, že je to otázka několika málo týdnů až měsíců... maximálně roků :-)

AJ 18. července 2013 11:01:30 #
Cestina funguje teda dialogy. Menu a filmy ne :-). Psal sem email ze me muzete vyspovidat (R@ziel). Ptam se z toho duvodu ze sem zacal lets play ale par dnu potom se obevila Steam verze tak cekam az na ni pojede 100% cestina :-). Jinak jako vzdy delate dobrou praci...

Kruci 17. července 2013 15:00:41 #
Predstava o STEAM verzi neni zatim zadna. Nikdo mi nic nerekl:P
Ale nepredpokladam odlisnost od verze 2012, nebo minimalni. Takze uprava by mela byt rychla/zadna.

AJ 16. července 2013 18:05:22 #
Nejaka predstava cestiny na steam verzi? Priblizny odhadovany cas upravene verze cestiny? Tydny ? mesice ?:-)

VincentGogh 15. července 2013 23:30:30 #
No souvislost to kapku s vámi má pokoušel jsem se udělat ten patch s přidanými ščeskými texty čili čeština :D
Spamovat tu do nekonečna nebudu odkaz na uloz.to s s tím patchem to bych si k vám nedovolil.
http://goghenium.webgarden.cz/ no splácal jsem nějakou webovku zdarma ale zatim stojí za 2 věci a těch reklam... :D.
No a to je snad vše a děkuji za prostor tady u vás ted se jen piplat s patcherem co se mi stále nedaří udělat a s dvěmi posledními bossy :D

nejstarší | starší | 1839 - 1858 | novější | nejnovější