Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2379 - 2398 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2379 - 2398 | novější | nejnovější
| Darkamal | 6. ledna 2015 20:37:48 # |
| Dobrý večer a štasný nový rok. Moc moc děkuji za překlad Final Fantasy X jsem nesmírně štasný že si ho můžu konečně zahrát v rodném jazyce, jste nejlepší. Můj návrh na další překlad je skvělé Jrpg Dragon Quest 8: www.youtube.com/watch?v=_DR3gQ-wDj8... |
|
| LPK | 6. ledna 2015 15:06:31 # |
| R@ziel: Co si pamatuju, tak on ten SH překládal na origo. překlad, tzv. musel počítat s délkou věty. Možná si to pamatuju špatně nebo to nakonec předělal, každopádně na netu jsou nástroje pro překlad, stejně tak předělání grafiky a dokonce předělání textur. Škoda, že nejsou nástroje pro PS2 SH. | |
| R@ziel | 6. ledna 2015 13:12:24 # |
| 2thor: Díky :-) Rád slyším, že ten překlad pro Silent Hill nakonec vyšel, kdysi dávno jsme ho také zvažovali. |
|
| thor | 6. ledna 2015 12:13:18 # |
| Já to ocenuji velmi a určitě jsou i další. V posledn době se objevilo dost překladů PS1 her,které to ani nepotřebují: Colin McRae 2,Medal of Honor 1+2,Shadowman,Silent Hill,WSPCH,X-Com...a další chtějí PSjedničkoví nadšenci připravit. Ale smysl to má jen u složitějších her,kde je hodně textu,který je nutný k porozumění příběhu i postupu hrou,jako jsou právě JRPG. Každopádně díky za to,co jste již pro PS1 vytvořili,snad ještě něco vznike. Mějte se fajn. | |
| R@ziel | 5. ledna 2015 21:45:36 # |
| 2thor: Na seznamu pro PS1 opravdu ještě něco máme, ale otázkou je, zda by to v dnešní době ještě někdo ocenil. Jsou tu i další možní kandidáti, někteří jen pár měsíců staří... | |
| Kruci | 5. ledna 2015 21:08:51 # |
| thor: Nejake PS1 hry jsou teoreticky na seznamu moznych prekladu, ale tezko rici, zda to vubec budeme nakonec chtit prekladat. Lukáš: Cestinu musis aplikovat primo na soubor s FFX. Tedy udelat ISO soubor z media se hrou. Napriklad pres vypalovaci program "Vytvorit obraz CD/DVD", "Vytvorit ISO". V CDBurnerXP je "Kopirovat disk" a jako cil vybrat soubor na disku (ISO soubor). Pro hrani na PS2 musis pocestene ISO vypalit a mit nejake specialni veci pro PS2 - viz FAQ k FFX - "Počeštěná hra na PlayStationu 2". |
|
| thor | 4. ledna 2015 17:25:05 # |
| Zdravím. Budete ještě pracovat na českém překladu nějaké PSone hry? Chrono Cross se povedl. Díky | |
| carHrozny | 4. ledna 2015 10:19:32 # |
| LPK:Okrem vzducholodi je dobré mať aj brnenie,ktoré ti vypne súboje pretože keď sa chceš niekam vracať,to už si vo fázi hľadania a hľadať niečo keď ťa neustále otravujú súboje/aj keď na jeden úder/ je frustrujúce. | |
| Lukáš | 4. ledna 2015 02:59:24 # |
| Dobrý den,chci se zeptat,mám originální ps2 verzi FFX.Za prvé,dá se nějak dostat Vaše čeština přímo do toho?A pokud ne,co mám udělat,abych z toho třebas udělal ISO soubor,děkuji za pomoc | |
| R@ziel | 3. ledna 2015 17:21:49 # |
| LPK: Ano dá, ale až po získání vzducholodi. Člověk si ovšem jen volí místa, kam chce přenést. Není to jako cestování v předchozích Final Fantasy. | |
| LPK | 3. ledna 2015 12:10:28 # |
| OTÁZKA Dá se v FFX nějak volně cestovat ?? Vracet se na předchozí místa ?? |
|
| R@ziel | 1. ledna 2015 21:42:32 # |
| 2LPK: Tak to je pro nás velké vyznamenání :-) | |
| LPK | 1. ledna 2015 18:04:07 # |
| Já včera večer hrál FFX. Se od toho nemůžu odtrhnout. Jak za mlada :-) | |
| R@ziel | 31. prosince 2014 21:12:26 # |
| Přejeme šťastný první krok do roku 2015! Držte se dnes v noci dál od opilých maniaků s pyrotechnikou, motorovou pilou nebo čímkoliv dalším, co by mohlo vyústit v rozmetání vašeho masa po okolí. Není nad optimistická přání :-) |
|
| Tomáš | 30. prosince 2014 23:10:14 # |
| Kruci: Mockrát díky pomohlo. | |
| Fraxinus | 30. prosince 2014 21:08:55 # |
| MrFenix: Podobný věci jsem řešil s FF VIII také (a také na Win 7). A v mém případě definitivně pomohlo až to, že jsem FF VIII, co jsem měl, smazal, a koupil si licenci na steamovou verzi. A ta je zřejmě na tento problém odladěná dobře. | |
| Kruci | 30. prosince 2014 18:06:22 # |
| Mozne reseni problemu s FF8 5CD - vicejadrovy procesor -> nastavit afinity/spřažení na jedno jádro - ff8config.exe - nastavit grafiku na rezim "Software render" - Kompatibilita na Windows 98 - FF8 Launcher nebo Aali driver - virtualizace Windows 98, XP mode ve Win7, ... |
|
| MrFenix | 30. prosince 2014 12:48:26 # |
| S těma texturama to mám taky tak. nejvíce je to viděl na pohyblivých věcech, jakož jsou záclony a podobně. Programy jsem povypínal a dělá to stále. Je možné, že to pouze špatně funguje na win7? Jinak jsem si to stahnul na ulozto, tak třeba může být i varianta, že je tam nějaká špatná verze. Další rady by se hodily. |
|
| R@ziel | 30. prosince 2014 10:09:28 # |
| 2MrFenix: Testovací skupiny budeme zvažovat pro další překlady. Zatím žádná neexistuje. Bohužel i ty mají velká rizika, možná větší než veřejné testování. 2Elkedak: Jsme rádi, že se líbí. Díky za zpráva :-) Další překlad začneme zvažovat až v příštím roce. 2Tomáš: Po rychlém googlení jsem se dočetl, že to může způsobovat anitvirus. (Prý McAfee, Avast... ale možná i jiné.) Zkus ten svůj vypnout. |
|
| Tomáš | 30. prosince 2014 06:11:08 # |
| Abych dodal hra mi nelze spustit přes FF8_launcher CreateProcess(FF8.exe) returned an error ERROR CODE 740 a některé textury nevidím jako kdyby zabarveny do černa. Hru mám staženou nehraju přes emulator vypálil jsem si jí na disk. |
|









