Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2499 - 2518 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2499 - 2518 | novější | nejnovější
| Kruci | 19. dubna 2015 14:33:46 # |
| Hlášení chyb zmizelo s koncem verejneho betatestu. Pocet chyb vzhledem k velikosti prekladu nebyl hrozny. Avsak to je jen muj osobni nazor, a nekteri se zda maji nazor jiny. Navic v hlaseni chyb byly i navrhy na upravu prekladu. Ja jsem rad, ze tam byly jen chyby v textu. Behem predbeznych testovani jsme meli take problemy s padanim hry (FFX bylo citlive na nektere zmeny). Samozrejme, mohli jsme to testovat dalsich X let, ale radeji jsme zvolili variantu verejneho betatestu. Vic oci vic vidi. Vice FPS se v emulator PS2 da ziskat zmenou nastaveni, ale proste ne kazdy ma dost vykony pocitac na to, aby i v minimalnim nastaveni ziskal "50FPS". Pripadne nektere efekty ve FFX jsou narocne, a znatelne u nich klesa FPS. Fraxinus: No nedovolime!:) |
|
| R@ziel | 19. dubna 2015 04:24:24 # |
| Pokud ještě někdo nějakou chybu objeví, budu rád, když mi ji pošle mailem. Pokud se toho objeví víc, můžeme vydat verzi 1.1. Bzd: Překlepů a různých chybiček bylo celkem dost. Vždycky je jich dost, aby taky ne, ty vlaky hrozně drncají :-D (Překládám často během cestování...) |
|
| libor | 18. dubna 2015 23:31:44 # |
| FRAXINUS ohledne tech 20 fps. na notebooku to hraju 2jadrovy procesor 4gb Ram 256mb grafika jede na 50fps taky se me to sekalo na youtube je navod na nastaveni emulatoru pro ffx stači tam mit neco špatne přeple a už padaji fps | |
| Fraxinus | 18. dubna 2015 23:01:05 # |
| BzD: No dovol? Bylo tam toho docela dost, a možná bych ještě něco našel, mít na hraní víc času a mít tak novej počítač, občas jsem jel jen na 20 fps. | |
| BzD | 18. dubna 2015 06:25:10 # |
| Taky sem ze zvědavosti hledal hlášení chyb, ale hádám, že tam toho zas tak moc nebylo, a překlepnout se může každý | |
| R@ziel | 17. dubna 2015 21:24:55 # |
| Fraxinus: Pravda, hlášení chyb už je uzavřené, takže z webu zmizelo. | |
| Fraxinus | 17. dubna 2015 21:19:51 # |
| No...sekci hlášení chyb tu už nevidím a ani nevím, jak se do ní dostat. :) A s tím přejmenováním bych to nehrotil, už z logiky věci, že vedoucí arény určitě v dotyčných oblastech (Gagazet až Zanarkand a Uvnitř Sina je to jasná věc) nikdy nebyl/a. |
|
| R@ziel | 17. dubna 2015 14:44:45 # |
| PM74: Dokonale vychytané to nemáme, ostatně stačí se podívat do sekce hlášení chyb, kolik se tam toho našlo :-) Každopádně jsme za podobné dotazy moc rádi, někdy sice může jít o úmysl, ale spíše to bývají chybičky. Alespoň je vidět, že ti naše češtiny nejsou lhostejně, a to je pro nás důležité :-) Tenhle problém s dvojím pojmenováním si ukládám, pokud budeme vydávat i verzi 1.1, tak zvážím, zda to nesjednotit. |
|
| Kruci | 16. dubna 2015 22:23:54 # |
| Klidne pochybuj, nikdo neni dokonaly:) Jsme radi, ze jsi to hlasil. A je to zajimavost o ktere jsem nevedel. |
|
| PM74 | 16. dubna 2015 18:13:58 # |
| Tak to se omlouvám, ono je to opravdu i v originále jinak, nenapadlo mě si to napřed zkontrolovat. Máte to prostě vychytaný, a už o Vás nikdy v ničem nebudu pochybovat ;-) | |
| R@ziel | 15. dubna 2015 15:49:29 # |
| LPK: Zatím experimentujeme s různými návrhy, které jsme dostali. Zkoušíme, co přeložit půjde a co ne. Jakmile bude něco nového, hned dáme vědět :-) PM74: Taky jsem byl z různých názvů malinko zmatený, ale nesebral jsem odvahu to měnit. |
|
| Kruci | 15. dubna 2015 13:13:09 # |
| Zajimave zjisteni. Duvod je urcite ten, ze ta osoba u areny tomu rika jinak, nez ostatni! Dva ruzne nazvy to ma i v anglictine, a nektere lokace asi i v japonstine. To prvni ma v anglictine nazvy "Cavern of the Stolen Fayth" a "Sunken Cave". Otazka samozrejme zustava, zda ruzne nazvy je/neni zamer hry. Google mi moc neporadil, jen ze nekteri lide jsou take zmateni ruznymi nazvy... |
|
| PM74 | 14. dubna 2015 19:23:00 # |
| Zdravím, borci. Všechno super, pařím jak za mlada, jen jsem narazil na nějakou nepřesnost v názvech lokací v Monster aréně. Třeba "Jeskyně ukradeného snícího" se zobrazuje pod položkou "Potopená jeskyně". Pak jsou tam drobnosti, jako "Omegova kobka" místo "Omegovy ruiny" a "Nitro Sina" místo "Uvnitř Sina". http://www.sdilej.net/?di=31429031809... |
|
| LPK | 14. dubna 2015 17:59:41 # |
| Omluvam se za tuto otázku ale celkem mě to zajímá. Chystá se nějaká nová ceština ?? | |
| R@ziel | 10. dubna 2015 19:10:59 # |
| 2Orzzy: Není zač, jsme rádi, že se překlad líbí :-) | |
| Orzzy | 9. dubna 2015 20:04:29 # |
| Děkuji za radu. :) A jsem rád že jste přeložily FFX hned se to hraje jinak :) | |
| R@ziel | 9. dubna 2015 15:13:00 # |
| 2Orzzy: Ještě aby ne, hesla jsou v české verzi jiná :-) Českou verzi hesel nalezneš tady na našem webu: Projekty / Final Fantasy X / Mapa světa (Je to úplně dole...) |
|
| Orzzy | 8. dubna 2015 21:39:13 # |
| Zdravím, mám dotaz ohledně FFX, když chci zadat cidusoj heslo Godhand , Victorious a Murasame tak mi to napíše dešifrování hesla selhalo. Prosím o radu Děkuji :) | |
| R@ziel | 6. dubna 2015 11:18:04 # |
| Skupina RK-Translations vám přeje krásné Velikonoce! Pánové, prokažte ženám a dívkám ve vašem okolí onu ušlechtilou službu a postarejte se, aby neuschly :-) |
|
| Kruci | 26. března 2015 22:12:26 # |
| sunko: Jak pise Belhifet, pravdepodobne nejaka uprava/mod. Podle obrazku to vypada jako poskozeny dialog. Muzes zkusit presunout slozku FF7/DATA, zkopirovat tam originalni, preskocit danou cast, a zmenene tam zkopirovat zpatky. Pokud nemas zadnou upravu, mohou byt pozkozena data. |
|









