Kniha návštěv



Facebook Facebook | Instagram Instagram | Discord Discord | Technická podpora Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků: 4318

Položky web a email jsou nepovinné, pokud uvedete email, nezobrazí se na webu.

*Jméno:
Email:
Web:
*Text zprávy:
 

*Doplňte chybějící část výpočtu: - 10 = 30

(Použíjte jen malá písmena, vše bez diakritiky a interpunkce.)

Náš facebookový profil: Čerstvé informace o našich češtinách i hrách zadarmo.





nejstarší | starší | 2579 - 2598 | novější | nejnovější
Kruci 1. července 2015 22:42:41 #
Ja jsem pochopil co jsi chtel. Ale ten program ti opravi jen jeho autor, a jiny program mohou mit ti, kteri tu hru uspesne prelozili do sveho jazyka.
Nejak jsme predpokladali ze s anglictinou nemas zadny problem:P
Ano, ta PC verze je jen modifikace do San Andreas:)

senor 1. července 2015 19:14:15 #
Kruci: ja samozrejme viem editovať titulky. Ja mám len problém s editorom. Tu asi niekto špatne pochopil, že ja čakám na hotové titulky, alebo čo. Nie, ja som chcel, či by niekto nevedel urobiť s tým editorom od zverika, alebo prípadne splácať nový a hlavne plne funkčný editor. Keď by som bol programátor, tak by som to skúsil aj sám. Ale programátor nie som. Jedine, čo viem, je editovať titulky a následne vymeniť súbor v hre, aby aj tie prepísané titulky zobrazilo v hre.
BTW ja sa neregistrujem na zahraničných fórach preto, že neviem dobre po anglicky. Preložiť hru viem pomocou translatorov a následným logickým domyslením, keď translator vyhodí blud. Ale ja ak by som mal písať do angličtiny, tak by to asi vypadalo, jak od Vietnamca na trhu.
Čo sa týka tej PC verzie, pokial sa nemýlim, tak to je modifikácia do San Andreas a tým sú len v San Andreasovom súbore zmenené texty a na ten súbor existuje funkčný editor.

Kruci 1. července 2015 12:57:33 #
Tady ti opravdu nerekneme jak editovat GTA VCS, muzes ocekavat jen obecne rady, obecne web stranky.
Skoro kazda hra vyzaduje specificke nastroje/postupy. My si je vetsinou programujeme sami, a to je co zbyde i tobe, kdyz nic nenajdes.

Zahranicni fora jsou zaklad hledani.
Registrovat se ma cenu v pripade, ze vis co od toho ocekavas - informace o nastrojich/modech/hackovani/lidech co to prelozili/...
Zaklad je zkusit stranky/fora zabyvajici se mody/hacky/prekladem GTA VCS, zda nevi, jak dostat texty ven a zpet.
Napr. stranky brazilsky prekladatelu
traduzconsoles.weebly.com/gta---vice-cit y-stories.html
tecnotradubr.blogspot.cz/2011/12/ps2-gta -vice-city-stories-traduzido.html
Stranky polskych prekladatelu se zda uz neexistuji (podle odkazu v jejich prekladu).

A kdyz vsechno selze, muzes zkusit PC verzi:)
http://vcspcedition.com/news.php?lang=en

senor 1. července 2015 01:11:07 #
Belhifet: si hodný, že si ma odpísal. A kto asi našiel program na editáciu GTA LCS? Ja sám. No už na GTA VCS je to problém. Preto som to skúsil. Ale ako myslíš, keď čakám, tak asi čakám.

Belhifet 30. června 2015 23:37:33 #
R@ziel a Glum: Jste hodní, že se snažíte poradit, ale v tomhle případě evidentně plýtváte časem. On evidentně čeká, že mu někdo pošle hotové nástroje a nechce se sám snažit je najít. Škoda času.

Radši překládej, R@zi.

senor 30. června 2015 21:21:32 #
R@ziel: sorry, ale na zahraničné fóra sa neregistrujem. Skúsil som sa tu opýtať, nepochodil som. Musím sa zmieriť s tým, že z prekladania GTA VCS nič nebude, keďže sa nedá.

R@ziel 30. června 2015 20:44:10 #
senor: To fórum sice neznám, ale píše se tam "Game research forum", což zní velice slibně. Zaregistruj se a zkus tam položit dotaz. Třeba se objeví lidé, co ti pomohou.
I my často brouzdáme po fórech a hledáme informace.

senor 30. června 2015 20:08:15 #
glum:
čo tým chcel autor povedať, aby som sa registroval?

glum 27. června 2015 09:35:32 #
senor : http://forum.xentax.com/

R@ziel 22. června 2015 23:07:43 #
To je pravda, hry ukazují tlačítka jako pro ovladač Xboxu. Nicméně třeba pro Final Fantasy XIII objevil Kruci vychytávku, která mění grafiku na PS tlačítka.

Kruci 22. června 2015 22:40:55 #
Jen nezapomenout, ze u PC her se vetsinou nebudou zobrazovat tlacitka z gamepadu. Tedy clovek si musi trochu zvyknout, ze hra ukazuje jina znacky pro tlacitka, nez jsou na gamepadu:P

JardaDr 18. června 2015 10:06:09 #
Super. Děkuji za odkaz. Už šetřím na Dualshock 4, abych ho měl, jakmile bude překlad hotov :-)

R@ziel 17. června 2015 20:02:33 #
JardaDR: Tady je ten odkaz: http://www.digitaltrends.com/gaming/h...

Zell 17. června 2015 18:08:02 #
Skoda ze dalsi preklad neni FF Type-0, preklad XIII ozelim protoze tu hru jednoduse opravdu nemam rad, ale i tak si vazim vasi praci :-)

R@ziel 17. června 2015 15:27:22 #
JardaDr: Děkujeme :-) Až budu doma, hodím sem odkaz na návod, jak Dualshock 4 zprovoznit - snad ho někde ještě mám. Trochu mě to potrápilo, ale bezdrátové hraní za to stojí :-) Xboxové ovladače mi nevyhovují.

JardaDr 17. června 2015 11:03:05 #
Díky za Váš nový projekt! Těším se.
Final Fantasy XIII na počítači a s DualShockem 4?
To funguje normálně po připojení USB, nebo je k tomu gamepadu třeba nějaký speciální ovladač?

senor 16. června 2015 23:59:17 #
Skúsil som ešte jeden editor a to konkrétne X GXT editor. Tento editor je primárne určený na editovanie titulkov GTA IV a GTA EFLC. No dajú sa otvoriť aj titulky z GTA San Andreas. Už titulky z GTA LCS, ani z GTA VCS tento X GXT editor neotvorí, takže týmto chcem len napísať, že som už vyskúšal viacero editorov a možností, ale zatial bezúspešne.

senor 16. června 2015 23:51:22 #
Kruci:
Aby som bol presnejší ohladom youtube autorov videí. Ja som im položil otázku, či vedia, kto je autorom tých titulkov, chcel som sa skontaktovať s autorom titulkov, aby som vedel, či sa niekam pohnem. Ako som už uviedol, kontaktoval som aj autora tohoto softu: http://zverik.rbcmail.ru/gxtedit.html čiže samotného zverika, ale tiež bezúspešne. Ono existuje ešte jeden program na úpravu titulkov. Volá sa GTA texter, ten chybu nevyhodí, aj sa dá prekladať aj ukladať zmeny. Ale GTA texter má jednu nevýhodu. Totiž, ja som povodne hru GTA LCS začal prepisovať s tým GTA texterom. Pri prvom testovaní hry s titulkami mi intro hry fungovalo, ale po intre zmrzla hra, nešlo to hrať ani po restarte. Zistil som, že do niektorých riadkov mi pri prepisovaní hry GTA LCS niečo nasilu pridal a nešlo to odstrániť (teda aj keď som to odstránil, dal uložiť, bolo to tam znova). Keď som objavil editor od zverika, vyskúšal som to prepísať celé odznova a už hra fungovala (editor od zverika nič nasilu nepridával). Takže GTA texter je absolútne nevhodný, aj keď inak funguje.

Kruci 16. června 2015 15:38:44 #
senor:
Pokud k tomu programu nemas zdrojove kody, nekdo s tim tezko neco bude delat. Lepsi muze byt udelat program novy, specialne pro GTA:VCS.
Autori videi nemusi mit s prekladem nic spolecneho, zkus najit stranky/forum autoru prekladu, nekdy tam byvaji i kontakty.
romhacking.net ma i forum, kde si lidi pomahaji/radi, ale je to spise zamerene na starsi konzolove hry. Spise zkusit nejake GTA moderske stranky, zda nevedi jak dostat text ven a zpet.

senor 14. června 2015 21:47:15 #
Lavish:
Sorry, je to pre mňa neznáma stránka, tak neviem kde mám komu čo napísať. Ešte k tomu je na registráciu, kvoli jednemu programu sa mi tam ani neoplatí registrovať.

nejstarší | starší | 2579 - 2598 | novější | nejnovější