Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2859 - 2878 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2859 - 2878 | novější | nejnovější
| R@ziel | 27. února 2016 21:18:51 # |
| dentist10: Díky za informaci, to bude zřejmě ta chyba v registru o které jsme psali. Vyskočí uživatelům STEAM verze, i když je všechno v pořádku. Hledá totiž registry původní verze hry se 4CD. |
|
| dentist10 | 27. února 2016 14:39:55 # |
| FF7 STEAM verzia CS Mám Windows 7 Pro 64bit a nepamatam si presne ci bol nejaky problem pri nstalovani cestiny, ale hru som uz presiel a nebol problem s cestinou. Fungovala perfektne a subory sa automaticky nainstalovali do zlozky s hrou... je mozne, že mi vyhodilo chybovu hlasku pri instalacii, ale nejaky zasadny vplyv na hru to nemalo |
|
| Fran0 | 27. února 2016 13:34:43 # |
| Ahoj Paráda je zatím vydět kus práce!doufám že brzy budu moct hrát a testovat CZ překlad.......držím palce! |
|
| R@ziel | 27. února 2016 03:03:49 # |
| Konečně jsem našel trochu času a nahrál na web nové screeny z alfatestu češtiny pro Final Fantasy XIII. Musím říct, že testování jde velice dobře, ale pár problémů se objevilo. Nejhorší budou nejspíš jedny fonty, které ještě musíme dodělat. Tady je malá ukázka: |
|
| BzD | 23. února 2016 03:29:21 # |
| Není zač, jsem rád, že jsem nějak pomohl. | |
| Kruci | 22. února 2016 23:05:25 # |
| Ano, kuchal jsem to pres teamviewer. Je to v celku dobry a jednoduchy programek. Jen asi nema nastaveni na nejake omezeni pristupu k souborum (tj. treba povolit jen nektere slozky). A dekuji BzD za me na nej upozornil :) Me by to asi nenapadlo, je to nepouzivam. A ani jsem nevedel, ze je to tak jednoduche na ovladani. |
|
| BzD | 22. února 2016 20:07:37 # |
| Kruci: tak dopadl ten teamviewer?? Asi jo,já přes něj řešil podporu nastavení kamerových systémů, jednoduší než pořád někam cestovat a pak třeba jen restartvat PC | |
| Kruci | 22. února 2016 16:02:41 # |
| Upozorneni ohledne instalacky cestiny do FF7. Pokud mate jen steam verzi FF7 (a nikdy nemeli 4CD verzi), tak se behem instalace cestiny zobrazi nasledujici chyba: CHYBA: nastala chyba pri uprave textu, viz nize FFVII registry not found, using local directory Ta ovsem nema vliv na uspesnou instalaci cestiny (pokud se zobrazi jen tohle). Je to hlaska, kterou jsem zapomel odebrat (overuje pritomnost 4CD verze). Pravdepodobne budu upravovat instalator. Pokud si nekdo pamatuje jeste nejaky jiny problem s instalatorem cestiny do FF7, muze zkusit nahlasit chybu (ale zase kvuli tomu zbytecne neztracejte cas instalovani hry/cestiny). |
|
| Kruci | 22. února 2016 15:48:38 # |
| Mise splnena jen castecne. Cestinu jsem sice nainstaloval, ale proc nefunguje instalacka jsem nezjistil (instalacka se zda zapne, overi se, rozbali nektere soubory a zasekne se pred "rozbaleni" gui). | |
| Belhifet | 22. února 2016 00:49:53 # |
| Jo, tomu říkám VIP podpora XD Mise splněna! |
|
| reinok | 21. února 2016 21:01:08 # |
| tak Kruci mi tu cestinu uz nahodil, dik moc,tak uz to teda riesit nemusite :-) | |
| Belhifet | 21. února 2016 18:55:07 # |
| Jaký vůbec používáš antivirus? Je divný, že se do toho nouzového režimu nedostaneš... Kdysi jsem měl stejnej problém a bylo to virem. |
|
| Kruci | 21. února 2016 18:39:15 # |
| Pocitace, vecne utrpeni:) Pokud chces, jeste muzeme zkusit teamviewer https://www.teamviewer.com/cs/ Komunikacni udaje mi musis ale poslat pres email (aby se nemohl pripojit kdokoliv), viz kontakty http://www.rk-translations.cz/kontakt... (nepisu email primo kvuli spamu) |
|
| reinok | 21. února 2016 18:16:52 # |
| to veru nezobrazi.. proste vsetko cele zle :-) | |
| Kruci | 21. února 2016 18:15:10 # |
| To je divne. Melo jit na prvni pokus. Mozna to neco blokuje, nebo tlacitko F8 pouziva neco jine. Ale to tezko rici jak vyresit. Predpokladam, ze se ti vubec nezobrazi "Rozšířené možnosti spuštění". |
|
| reinok | 21. února 2016 18:04:43 # |
| ten nudzovy rezim mi pustit nejde.. uz sa mi nechce to stale restartovat | |
| Kruci | 21. února 2016 17:23:38 # |
| Pokud jsi zavrel vsechny handle s "music.mp3" (tj. dalsi uz to nenaslo), tak to je vse, a overil jsi, ze to asi neni hudbou. Vetsinou je dulezitejsi, zda v tom seznamu neni jiny program nez nazev instalacky, ten to totiz vetsinou zpusobuje. Pokud tam neni (at uz hledas "music.mp3" nebo "nazev instalacky"), tak je vetsinou problem jinde. Coz samozrejme nevime, dokud to nevyzkousis. Ted muzes akorat zkusit ten nouzovy rezim, nebo teamviewer (coz je ze se k tobe nadalku pripojim, a zkusim to rozchodit ja). |
|
| reinok | 21. února 2016 17:12:44 # |
| subor iny nebol dal som close handle a zmizlo to,len co ako teraz? aj tak to nejde nijak | |
| Kruci | 21. února 2016 17:02:35 # |
| Pokud ten soubor v seznamu "Find-Find handle or DLL" je jiny nez nazev instalacky, tak zalezi co to je (pripadne ten program ukoncit). Pokud je tam jen nazev instalacky, tak ve spodnim panelu (seznam "handle"), zvolit ten s "music.mp3" (je oznacen sedive), dat na nem prave tlacitko, a zvolit "Close handle". Je to obdobny postup jako kdyz jsi hledal v "Find-Find handle or DLL" nazev instalacky. Tam ovsem bylo dulezite, jestl se v tom seznamu "Find handle or DLL" zobrazi i neco jineho nez program s nazvem instalacky (ten totiz mohl blokovat tu instalacku). |
|
| reinok | 21. února 2016 16:45:29 # |
| to bol omyl, naslo mi subor len co s tym? | |









