Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2899 - 2918 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2899 - 2918 | novější | nejnovější
| R@ziel | 10. dubna 2016 23:26:33 # |
| NimitcCZ: Já tomu pevně věřím, jen mě mrzí, že se tím zdrželo vydání. Misch: Jak přesně to obracení listu myslíš? :-) Disciples: Reincarnation je jednou z budoucích možností. Jako vždy necháme do výběru dalšího projektu promluvit i uživatele češtin. Samotného mě zajímá o co bude zájem. |
|
| Mischo | 10. dubna 2016 22:23:40 # |
| Dockame sa snad aj prekladu Disciples: Reincarnation ? Mozno by to uz chcelo zmenu a obratit list... :) | |
| NimitcCZ | 10. dubna 2016 21:46:06 # |
| Pevně věřím, že to kluci zvládnete a podaří se Vám to. Všichni Vám držíme palce ;-) | |
| R@ziel | 8. dubna 2016 23:09:18 # |
| Se sérií Final Fantasy byl při překládání vždycky nějaký problém. Když si vzpomenu na překlad sedmičky, tak ta mi padala při testování skoro pořád. Ale udolali jsme ji :-) | |
| Kruci | 8. dubna 2016 20:17:11 # |
| Krasny jarni den je vzdy stvoren k vyprave ven:) Aktualni FFXIII problemy jsou: fonty, nemoznost klasicke upravy spousteciho souboru, Kruci se flaka (donutili ho chodit do prace:P), Kruci nespusti FFXIII (nelze poradne zkoumat problem s fonty), ... ... no proste temer klasicka hruza jako u skoro kazdeho prekladu:) |
|
| R@ziel | 7. dubna 2016 16:12:32 # |
| Pořád řešíme ty problematické fonty, ale hra se chová k úpravám poněkud nepřátelsky a většinou padá. Aktuálně čekám, až mi Kruci pošle další testovací verzi. | |
| xob | 7. dubna 2016 10:43:00 # |
| jak sme na tom s cestinou FF XIII, je krasny jarny den jak stvoreny pre hranie FF XIII | |
| BzD | 6. dubna 2016 17:42:39 # |
| tak po poslechu mám husí kůži | |
| R@ziel | 4. dubna 2016 22:41:05 # |
| Rád bych poděkoval Janu Džačovskému (www.jd-foto.cz) za to, že ač měl VIP vstupenku, raději běhal po sále a fotil. Bez něj bychom totiž neměli tuhle úžasnou památku. One Winged Angel z Final Fantasy VII za účasti celého publika! Jak píše na facebooku, bohužel není úplně kvalitní zvuk, protože byl k dispozici jen interní mikrofon, ale pro představu to postačí, no ne? :-) |
|
| R@ziel | 4. dubna 2016 22:15:29 # |
| Fraxinus: Brzy snad budou, taky už se nemůžu dočkat :-) | |
| Fraxinus | 4. dubna 2016 16:41:45 # |
| Jo. A už víš něco o těch slíbených fotkách? Pošli tu mou když tak na mail, až to dostaneš. Díky. Jsem zvědav, kdy přijede Nobuo do Čr znovu. :) Evidentně se mu u nás líbilo. |
|
| R@ziel | 3. dubna 2016 23:14:20 # |
| Fraxinus: Ještě, že jsme nakonec nikam nešli. Myslím, že oba jsme měli původně úplně jinou představu :-) To čekání stálo za to. | |
| Fraxinus | 2. dubna 2016 19:24:37 # |
| Za sebe mohu říct, že ti, kteří měli pochybnosti a na koncert nepřišli, udělali svým způsobem osudovou chybu. A můj největší postřeh? Mohu srovnávat s mou profesí, dá-li se to takto nazvat, protože se tomu věnuji spíše na amatérské úrovni, kdy mám možnost prakticky dennodenně se stýkat s našimi hvězdnými sportovci, tak si nepamatuji, že by se mi někdy stalo, že bych byl až tak udělanej z toho, že jsem si mohl potřást rukou s Nobuem i panem dirigentem, třebaže jsem si už dříve potřásl rukou s takovými esy naší hokejové, fotbalové a biatlonové smetánky - zážitek z prvého setkání s nimi se s prvním osobním setkáním s Nobuem nedalo vůbec srovnávat. Jsou to opravdu šoumeni, třebaže přímo Nobuova role na tomto pražském koncertu byla spíše malá. Ovšem to je smetánka, kterou právem ochutnává za léta práce, kterou milujeme my všichni tady! |
|
| Jára | 2. dubna 2016 11:13:27 # |
| Potvrzuji,koncert byl opravdu nádherný!Vidět mistra Uematsu byl i z 13 řady neskutečný zážitek. Udělat si z publika chór ke skladbě One Winged Angel byl super a myslím si že se s tím čeští fanoušci dobře popraly!Já do toho dal všechno :-) Nicméně mě mrzí že jsem nesehnal VIP lístky,ale aspoň jsem si to vynahradil koupí nákupní tašky s motivy koncertu.Budu pyšně chodit nakupovat :-) | |
| BzD | 2. dubna 2016 11:06:56 # |
| Tak to je opravdu něco, přemýšlím, jestli zas nezačnu hrát na klarinet, ale mám času pomálu, asi jako každý | |
| R@ziel | 2. dubna 2016 10:08:04 # |
| BzD: To opravdu stálo. Měl jsem velká očekávání, ale se skutečností se to vůbec nedalo srovnat :-) Pokud mám dobré informace, tak se podařilo natočit jen právě One Winged Angel s naším "skromným" doprovodem. Ale nejspíš nebude úplně nejlepší zvuk. V pondělí bychom se měli dočkat všeho, co se povedlo :-) Jinak podle úsměvů bych řekl, že Arnie Roth byl nadšený z našich českých hudebníků. Rozhodně nešetřil úsměvy a potleskem. Ještě teď mám husí kůži ze skladby To Zanarkand. Ostatně, tedy si ji všichni můžete poslechnout z jiného koncertu New World. Naživo to ovšem opravdu zní úplně jinak, to máte pocit, že vámi ta hudba prostupuje :-) |
|
| BzD | 2. dubna 2016 06:12:41 # |
| Podle toho co píšeš, to muselo stát opravdu za to. Nevíš jestli to celé třeba někdo nenatáčel? že by to pak bylo možné někde sehnat?? | |
| R@ziel | 2. dubna 2016 00:57:35 # |
![]() Dnešní koncert New World: Intimate Music from Final Fantasy dalece předčil všechna má očekávání. Nejen, že účast byla nakonec lepší, než se původně zdálo, ale Arnie Roth a Benyamin Nuss, stejně jako jejich čeští kolegové, odvedli mimořádně úžasnou práci. Všem bych přál slyšet píseň One Winged Angel z Final Fantasy VII, při které všichni návštěvníci zpívali jako jeden a znělo to zcela úžasně. Opravdu neopakovatelné... Ti z vás, kteří se báli, že v takto malém složení nebude znít hudba dobře, se skutečně nesmírně pletli. Bylo to dokonalé. Zlatým hřebem byl však Nobuo Uematsu, který je opravdu neomezeným zdrojem pozitivní energie. Měl jsem možnost s ním prohodit jen opravdu pár slov, ale odcházel jsem v radostném opojení. (Mám slíbených několik fotografií z akce, ale budeme si na ně všichni muset chvíli počkat.) Jediným rozpačitým zážitkem tedy zůstává nějaký silně podnapilý fanoušek, který na začátku hlasitě vykřikoval. Toho však neznámý dobrák profackoval a pak byl odveden z doslechu - tedy alespoň tak nějak se to ke mně doneslo Emotikona smile Ať tak či tak, pokud bude v budoucnu ještě nějaký koncert, rozhodně neváhejte. Potkáte spoustu fajn lidí, třeba takovou Aeris, zažijete pár nečekaných situací, skončíte na nečekaných místech a možná, jen možná, to pro vás bude nezapomenutelný zážitek :-) |
|
| R@ziel | 2. dubna 2016 00:55:49 # |
| Jára: Škoda, že jsem se sem před koncertem nepodíval. Já byl v 1. řadě, sedadlo 15 a 16 :-) Doufám, že jsi při One Winged Angel také mocně křičel "SEPHIROTH!" :-) Neskutečný zážitek, moc jsem si to užil. A jsem rád, že jsem potkal alespoň pár lidí, které znám přes tenhle web a překlady. Jen ten opilec byl na začátku takový otravný, ale naštěstí ho pak někdo umlčel. |
|
| Jára | 1. dubna 2016 17:48:57 # |
| Tak lístky připravené a hurá na Uematsu!!! Někdo z RK jde??My jsme řada 13 sedadlo,15,16.Rád bych Vám kdyžtak potřásl pravicí :-) Jinak si všici co jdete koncert užijte!!! | |










