Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2939 - 2958 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2939 - 2958 | novější | nejnovější
| M4Ri0Cz | 8. května 2016 22:45:36 # |
| Zdrávím děkuji za skvělé překlady. Mám otázku zda by nešla vaše čeština na FF 7 dostat i do psx verze abych to mohly hrát hezky česky i na Founu ? Dík | |
| NimitcCZ | 5. května 2016 19:18:04 # |
| 20.6 mam narozeniny a veřím, že k nim dostanu FF13 :-D | |
| R@ziel | 5. května 2016 12:26:14 # |
| xob: Stále doufám v rychlejší vydání... | |
| xob | 4. května 2016 20:57:13 # |
| 10.6.2016 bude rok od zahajenia prekladu FF13, tak snad bude platit povestne do roka a do dna :) | |
| R@ziel | 4. května 2016 12:47:07 # |
| Valda: Kruhy pod tvýma očima jsou pro nás dobrou vizitkou :-) | |
| Valda | 4. května 2016 11:33:15 # |
| Jee R@zieli ja spim taky nekolik let jen 4-5 hodin denne...ale ja zase proto ze hraju hry od vas v cestine hehe :) | |
| Fraxinus | 29. dubna 2016 21:03:42 # |
| S dovolením se vrátím na moment k tomu koncertu. Je docela fajn pustit si na youtubu ten One Winged Angel spolu s námi pějícími Sephiroth, když mám rozbombardovaný pokoj (kvůli malování) a v něm tomu odpovídající akustiku. | |
| R@ziel | 29. dubna 2016 15:34:06 # |
| Franc0: Souhlasím, trvá to dlouho. Bohužel ale musíme chodit do práce a nemáme už tolik času co dřív. Já osobně si nacházím čas na překlady pozdě v noci - už několik let spím 4 až 5 hodin denně. Škoda těch potíží s fonty, nebýt jich, byl by už překlad dávno venku. |
|
| Franc0 | 29. dubna 2016 11:27:00 # |
| Ahoj, R@ziel:Také se nemužu dočkat,myslím že mnoho znás!ale trošku dlouho to trvá:-( |
|
| R@ziel | 27. dubna 2016 22:33:38 # |
| Valda: Já se zase nemůžu dočkat, až to vydáme :-) | |
| Valda | 27. dubna 2016 16:15:53 # |
| FFXIII pane R@ziel jak ja se tesim az to zapnu v prekladu :) | |
| R@ziel | 25. dubna 2016 21:16:57 # |
| Grahf: Ve frontě za FFXIII :-) | |
| grahf | 25. dubna 2016 19:56:23 # |
| a ffix? :) | |
| R@ziel | 25. dubna 2016 18:44:03 # |
| Valda: FFXIII nebo FFIX? U FFXIII už Kruci vymyslel, jak náš hlavní problém vyřešit - aktuálně řešení realizuje. Moc se omlouváme, že nám to tak trvá, ale technické problémy a velké množství "reálné" práce nám neumožňuje věnovat se překladu tolik času, kolik bychom chtěli. |
|
| Valda | 25. dubna 2016 15:12:44 # |
| Uz to bude? .) | |
| BzD | 17. dubna 2016 20:28:09 # |
J.Samek: pokud se tu podíváš o pár komentů níže, tak se to dozvíš |
|
| J.Samek | 17. dubna 2016 16:44:56 # |
| Získal jsem na steemu Finalku 9 sla by upravit ta vase cestina na ni? dekuji | |
| R@ziel | 15. dubna 2016 23:18:13 # |
| Kernayz: Nic se neděje ;-) | |
| Kernayz | 15. dubna 2016 22:47:13 # |
| Omlouvám se Razieli nevšiml jsem si | |
| R@ziel | 15. dubna 2016 22:40:35 # |
| Ohledně překladu Final Fantasy IX pro PC: Ano, o překlad se rozhodně pokusit chceme, jen si nemyslím, že to bude hned. Kruci zatím zjistil, že nová verze běží na Unity enginu a působí jako port z Android verze. Úprava češtiny se tím pádem neobejde bez nových nástrojů právě pro tuto verzi. To samozřejmě zabere nějaký čas. Budem vás průběžně informovat o novinkách. V první řadě chceme dokončit fonty pro FFXIII a jakmile budu testovat, může Kruci zkoumat FFIX. |
|









