Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1799 - 1818 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1799 - 1818 | novější | nejnovější
| R@ziel | 19. června 2013 21:24:47 # |
| 2Gounes: Čeština pro Final Fantasy 7 a 8 na PSX bohužel nebude. | |
| Gounes | 17. června 2013 22:42:41 # |
| Jste super a take se primlouvam za CZ do FF7 na PSX .. dekuji :)))) | |
| R@ziel | 5. června 2013 00:29:35 # |
| 2JOSEF: Děkujeme, jsme rádi, že se překlad líbí. Bohužel, konverze češtiny z PC verze na PSX, kterou lze následně aplikovat na PSP, není vůbec snadná záležitost, proto s ní zatím nepočítáme. |
|
| JOSEF | 4. června 2013 14:41:23 # |
| DÍKY MOC ZA FINAL FANTASY 9 CZ NA PSP,NEMÁ TO CHYBU.NA PSX JSEM NEDOHRÁL,JSEM STARŠÍ ROČNÍK A ANGLIČTINA MI NIC NEŘÍKÁ.KDYBY JSTE NÁHODOU UDĚLALI FINAL FANTASY 7 CZ ATD NA PSP BYLO BY TO SUPER.JEN TAK DÁL,A DRŽÍM VÁM PALCE. JOSEF |
|
| R@ziel | 29. května 2013 10:35:46 # |
| 2Sebíík: Ať se čeština líbí :-) Užij si hraní. Terezka a Mnaca: Svými návrhy zatím šetřete, sledujte Facebook a tam se po dokončení současného projektu (Final Fantasy 7 2012) dozvíte víc o výběru dalšího projektu. Zatím ani my nevíme, zda něco vybereme sami nebo dáme na vás, případně uděláme náš seznam schválených titulů a umožníme vám si vybrat z něj. |
|
| sebííík | 26. května 2013 13:38:00 # |
| tak už je to dobrý vše jsem vyřešil všem děkuji hlavně: RK-translations moc děkuji za všechny češtiny co jsou tu | |
| sebííík | 26. května 2013 13:22:58 # |
| ajajaj už mám zase další problém :D jak jsem zkoušel tu češtinu dat na tu hru tak mi to nejde. Protože tam nemám žádné bin soubory mam tam jenom:.ccd .sub .img Prosím poraď te (Těším se na další češtinu :) |
|
| Terezka | 25. května 2013 14:00:54 # |
| Já si přeji překlad hry Parasite eve 2 a možná by nebyl špatný nápad přeložit Resident Evil Revelations | |
| mnaca | 24. května 2013 15:59:23 # |
| Taky bych moc nedoporucoval preklad FFX. Spis Dragon Quest 8 :-). | |
| R@ziel | 23. května 2013 09:24:42 # |
| 2Duffy: Ano, ano, slyšel jsem o tom. Final Fantasy X jsem popravdě zatím neměl možnost si zahrát. | |
| Duffy | 21. května 2013 22:24:33 # |
| 2Jiří a R@ziel: Jen se trochu přidám s tím že nedoporučuji dělat češtinu na Final fantasy X, když na podzim bude vycházet nové Final fantasy X, X-2 HD remastered na PS3 |
|
| Kruci | 18. května 2013 22:28:56 # |
| Je v celku jedno jaky zvolis zpusob opatchovani, pokud se povede. Takze zvol -Opatchováni bin souboru se hrou (experimentální) Pokud se nepovede, nebo to chces radeji rucne, zvol -rozbalit PPF patche a nástroje pro aplikaci |
|
| sebííík | 16. května 2013 18:45:49 # |
| Lidi tak už jsem to konečně zvládl: našel jsem FFIX které funguje! A teď se vás ptám:"jakou češtinu mi doporučujete na FFIX PSP" -Opatchováni bin souboru se hrou (experimentální) -rozbalit PPF patche a nástroje pro aplikaci -nebo si označit některé věci ze seznamu?? (PPF patche verze 2,3;CZ dokumenty;záloha bin souborů;aplikace patche PPFv3) Nebo co žádám vás o radu. !!!"Otázka zní co z výše uvedeného si mám vybrat pro FFIX PSP??"!! |
|
| R@ziel | 11. května 2013 18:06:06 # |
| 2Jiří: Bereme na vědomí, ale na seznamu žádostí o češtinu už Final Fantasy X eviduji třetím rokem :-) | |
| Jiří | 11. května 2013 10:19:11 # |
| Já vím jen chci aby ste to uvážili jako dlaší projekt | |
| R@ziel | 10. května 2013 00:38:01 # |
| 2Jiří: Rozhodovat o dalších projektech budeme až po dokončení Final Fantasy 7 2012. | |
| Jiří | 9. května 2013 20:56:47 # |
| Rád bych požádal abyste uvážili zda by nemohl být váš další projekt čeština na Final Fantasy X | |
| R@ziel | 3. května 2013 16:16:59 # |
| 2sebííík: Porušuješ pravidlo 3 naší knihy návštěv - je zákázané tu žádat o odkazy na pirátské kopie licencovaných programů či her. Z toho důvodu jsem musel tvůj příspěvek smazat. Zkus Google ;-) | |
| R@ziel | 2. května 2013 01:47:00 # |
| webové stránky | |
| Drazí a milí přátelé! Sice nám to trvalo celkem dlouho, ale konečně jsme zprovoznili vlastní knihu návštěv a s potížemi do ní dostali 99 % původního obsahu. Tedy příspěvky od roku 2008, které jste nám psali ještě za časů Final Fantasy 8. Chtěl bych poděkovat především Pildovi, který nám poskytl svou knihu návštěv a poradil mi s jejím nastavením a také Krucimu, který poslední dny kuchal databázi a upravoval zmrvené kódování zálohy starého guestbooku. Bez jeho zásahu bychom museli začít s čistým štítem... což bych nerad :-) Příspěvky z provizorní knihy návštěv jsem pouze ručně překopíroval, takže budou mít dnešní datum, ale věřím, že tato drobnost nikoho nerozhodí :-) Snad se vám bude nová kniha návštěv líbit. |
|
| R@ziel | 2. května 2013 01:35:29 # |
| Ano, Kruci má pravdu, tohle se tu tehdy řešilo a verze 0.9b a 1.0 to již opravovaly. Odkud jsi tu češtinu stáhl? Rád bych, aby tyhle nedokonalé verze našich češtin byly nahrazeny verzemi novými. |
|









