Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1939 - 1958 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1939 - 1958 | novější | nejnovější
| R@ziel | 24. prosince 2013 01:42:32 # |
| VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ VÁNOCE!!! KOUKEJTE NA POHÁDKY, CHROUPEJTE CUKROVÍ A VEČER, AŽ UTICHNE DŮM A VŠICHNI SE ODEBEROU DO POSTELE, VYTÁHNĚTE ZE ŠUPLÍKŮ VAŠE ZAMILOVANÉ HRY A HRAJTE AŽ DO RÁNA! :-) |
|
| R@ziel | 24. prosince 2013 01:40:01 # |
| 2Tentononc: Také jsem si Reincarnation koupil, ale zatím jsem měl možnost hrát jen chvíli. Vidím tam mnoho pro a několik málo proti, ale hra je vesměs výrazně vylepšená. Jediný problém vidím v jejím takřka nicotném rozšíření, většina lidí netuší, že vůbec existuje nebo si ji pletou s Gold edicí. Je otázkou, zda má smysl dělat překlad, který zabere hodně času, pro hru, kterou skoro nikdo nemá. Ale uvidíme, co bude :-) |
|
| tentononc | 24. prosince 2013 01:15:16 # |
| skvělá práce s Disciples 3. Škoda jen že není počeštěná Reincarnation :-( Koupil jsem ji na gamersgate a je fakt super v porovnání se stavem hry i datadisku při launchi | |
| R@ziel | 20. prosince 2013 15:23:41 # |
| 2Roman: Děkujeme :-) Je škoda, že nemáme více kapacit, abychom s Disciples 3 udělali víc. Ačkoliv do verze 1.0. možná ještě nějaké další opravy přibudou. Uvidíme, co se objeví a zda bude v našich silách to napravit. | |
| Roman | 20. prosince 2013 14:50:39 # |
| Díky moc za češinu a opravy chyb v Disciples 3: Vzkříšení. Je super, že se někdo postará o hru, která měla tak ponutý osud a team okolo ní se rozpadl. Taky si myslím, že tahle hra si určitě svou pozornost a péči zaslouží. | |
| R@ziel | 16. prosince 2013 00:38:18 # |
| Jako vánoční překvapení, které si ale budete moct zahrát už nyní, vám přinášíme češtinu pro Disciples 3: Vzkříšení - samostatný datadisk pro Disciples 3. Pokud vlastníte Disciples 3: Gold, můžete si buď nainstalovat jednotlivé češtiny pro obě hry, nebo počkat cca den, než vydáme i upravenou češtinu přímo pro Disciples 3: Gold. Snad vám to udělá radost :-) Přejeme příjemné hraní! PS: A nezapomínejte hlásit chyby do sekce Hlášení chyb. |
|
| R@ziel | 14. prosince 2013 17:31:56 # |
| TESTOVÁNÍ FINAL FANTASY VIII STEAM DOKONČENO! Novou plnohodnotnou verzi češtiny si můžete stáhnout v sekci "Ke stažení". Přejeme příjemné hraní!! |
|
| Kruci | 14. prosince 2013 14:55:10 # |
| Nize uvedena cestina neobsahuje pocesteny EXE, a proto ji nedoporucuji stahovat. R@ziel testuje i pocesteny EXE, takze pokud se dostane na pocitac.... V EXE jsou nejake zarovnani pro cestinu, texty scanu v bitve, vysavani magie a karetni hry. |
|
| bubux | 14. prosince 2013 14:40:03 # |
| FF VIII odohraných zatiaľ 35 min, získal som Ifrita. Preklad zatiaľ funguje na 100%. Save zo steam verzie funguje. Karty som ešte neskúšal. VĎAKA :o) | |
| R@ziel | 13. prosince 2013 02:31:16 # |
| Z nudy jsem koukal na novou verzi Final Fantasy VIII ze STEAMu a zjistil jsem, že instalace staré verze češtiny je možná a dokonce to i funguje :-) (Testováno jen na začátku hry! Takže se to může kdykoliv podělat!!!) Chce to ovšem poněkud specifický způsob instalace, neboť soubory nejsou na svých místech. 1. Vytvořte si složku Final Fantasy VIII (kdekoliv) 2. V této složce vytvořte složku "Data" a do ní nakopírujte celý obsah (kromě složky Movies) složky "lang-en" z adresáře Data v nové verzi Final Fantasy VIII. Mělo by to být někde zde: C:/Program Files (x86)/Steam/SteamApps/common/FINAL FANTASY VIII/Data 3. Do nové složky Final Fantasy VIII nakopírujte také FF8_EN.exe z nové verze a přejmenujte soubor na FF8.exe - tento soubor se aplikací češtiny zničí, ale alespoň nebudou skákat chyby při instalaci. (Myslím že v FF8_EN.exe je karetní hra a nějaké drobnosti.) 4. Otevřete naši češtinu pro FF8 a ručně zadejte cestu do nově vytvořené složky Final Fantasy VIII s nakopírovaným obsahem. Nyní aplikujte češtinu. 5. Počeštěnými soubory přepište ty staré ve složce "lang-en", ale pozor! Raději si předtím původní soubory zálohujte!!! Soubor FF8.exe nechte být a spolu s celou pracovní složkou Final Fantasy VIII ho smažte. Nebude fungovat. 6. Zapněte hru. Česky by měly být dialogy, grafika... narazil jsem jen na anglické karty. Snad vám to trochu pomůže, než to řádně prozkoumáme, protože to může chvíli trvat. Každopádně hlavně zálohujte, já to testoval sotva deset minut!!! A pište, pokud narazíte na nějaký problém, či cokoliv :-) A osobní poznámka k nové verzi... Hrůza! Ta grafika pozadí je strašná (ostré a hladké postavy versus pixelovaté pozadí), video sekvence také bída! Vůbec se mi nelíbí, co s tím udělali. |
|
| bubux | 12. prosince 2013 08:09:51 # |
| 2R@ziel už sa teším, budem Vás sledovať a podporovať aj naďalej. | |
| R@ziel | 11. prosince 2013 23:31:11 # |
| 2bubux: Hotovo :-) Zrovna připravuji novou speciální sekci pro podporovatele, brzy bude hotová. Ještě jednou moc děkujeme za podporu :-) | |
| bubux | 11. prosince 2013 23:26:48 # |
| 2R@ziel bude mi cťou :o) | |
| R@ziel | 11. prosince 2013 22:48:03 # |
| 2bubux: Děkujeme moc za podporu, zrovna jsem si toho všiml a moc mě to potěšilo :-) Mohu uvést celé jméno u sponzoringu Final Fantasy VII? Raději se předem ptám :-) | |
| bubux | 11. prosince 2013 22:27:56 # |
| 2R@ziel: okamžite som prerušil hranie FF VIII a poslal som Vám menší príspevok na účet :) dajte mi potom vedieť, či Vám platba prišla :) | |
| R@ziel | 11. prosince 2013 20:18:22 # |
| 2bubux: Čeština pro verzi 2012 (zahrnuje i STEAM) se připravuje :-) | |
| bubux | 10. prosince 2013 21:52:24 # |
| Tak som kúpil FF VIII steam verziu. Čeština nejde nainštalovať, keď som správne pochopil texty sú v zložke FF VIII/Data/lang-en a majú koncovky ako .fi, .fl, .fs, čo mi vôbec nič nehovorí. Na zlepšenie kvality hudby som doinštaloval mód Roses and Wine - Steam Version, je to oveľa lepší audio mód. | |
| R@ziel | 8. prosince 2013 15:12:27 # |
| Ovšem jak jsme zjistili, reakcí na tuto novou "vylepšenou verzi" Final Fantasy VIII jsou vesměs slova zklamání. Videa jsou údajně horší, než ve verzi z roku 1999. Věřím, že to ovšem vydavatel bude postupně vylepšovat, tak jako u nového vydání FF7, které se na STEAMu dočkalo kvalitnější hudby. |
|
| Kruci | 8. prosince 2013 14:29:37 # |
| Cestina pro FF8 nepujde na steam verzi aplikovat. Soubory jsou totiz v jinych slozkach, nez vyzaduje cestina. (Podle seznamu souboru nalezenem na internetu.) Pokud jsou ty souboty i jine, nez v puvodni PC verzi, tak by stejne cestina mohla zpusobovat problemy. |
|
| R@ziel | 8. prosince 2013 00:51:28 # |
| Zrovna na mě na STEAMu taky vyskočila nabídka s Final Fantasy VIII :-) Ale dost mě překvapili cenou. Až to bude v nějaké akci, možná ji koupím. Nechce se mi to dělat za plnou cenu, když mám originálku původní hry. Jinak patrně to víte, ale pro pořádek... Hry přes STEAM se instalují do adresáře: C:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Final Fantasy VIII ...zkuste tedy zvolit tuto cestu a pak aplikovat češtinu. Uvidíme, co z toho bude. |
|









