Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1979 - 1998 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1979 - 1998 | novější | nejnovější
| tentononc | 16. února 2014 16:33:47 # |
| Scalo: nejjednodušší a nejlepší "Inno Setup" |
|
| R@ziel | 16. února 2014 04:55:48 # |
| 2Scalo: Programů na tvorbu instalace je spousta. Já kdysi používal hodně jednoduchý... myslím, že se jmenoval Install maker... Měl jednoduchý GUI a byla na to tuším i čeština. Práce v něm byla snadná. Nyní používáme NSIS, ačkoliv nevím, zda to tak bude i u dalšího projektu. Už má svoje léta... Ten je ovšem malinko složitější. Záleží hlavně na tom, jak složitou instalačku bys chtěl vyrábět. Bližší informace by k tomu mohl poskytnout Kruci, ale nevím, zda to bude v dohledné době, má bohužel plné ruce práce s něčím o co jsem ho požádal... |
|
| Scalo | 15. února 2014 16:21:11 # |
| *poprosit | |
| Scalo | 15. února 2014 16:20:45 # |
| Chtěl bych vás o nějaký tutorial o tvorbu instalace a jaký program k tomu využíváte. | |
| R@ziel | 15. února 2014 00:29:11 # |
| 2Tentonoc: Díky za upozornění :-) | |
| tentononc | 14. února 2014 10:58:25 # |
| Disciples 3 - Reincarantion -konečně oficiálně na steamu http://store.steampowered.com/app/102... | |
| Milan | 12. února 2014 22:20:31 # |
| Tales of Eternia by taky nebyla špatné přeložit. http://www.youtube.com/watch?v=hqCYIr... Hra je pro PS1 a PSP normalně v angličtině | |
| R@ziel | 12. února 2014 15:12:29 # |
| 2BzD: Příjemné hraní! | |
| BzD | 10. února 2014 15:22:30 # |
| Díky moc borci, mám další vánoce, RESPECT, hned to jdu prubnout, díky moc | |
| Kruci | 9. února 2014 12:57:57 # |
| Pripadne... Pokud neni pocetene menu, overit, ze FF7_en.exe je ve slozce s FF7, kam se instalovala cestina. Predpokladam, ze instalacka cestiny sama nastavila verzi FF7 2012? Tj. neinstalovala se 4CD verze? |
|
| Kruci | 9. února 2014 12:51:21 # |
| Pokud neni pocestene menu, uvodni obrazovka, tak neni pocestene EXE. Pripadne je pocestene spatne, cimz muze byt i poskozene. Pripadne muze byt ve verzi 2012 ochrana, ktera obnovuje EXE soubor pri zmene (neco jako aktualizace pred spustenim hry). Pokud nastane chyba pri vkladani cestiny, zahlasi to chybu jen rychle, bez upozorneni:P |
|
| R@ziel | 9. února 2014 05:25:04 # |
| 2Martin: Můžu poprosit o zaslání toho anglického obrázku na mail? Pokud není počeštěné menu, tak patrně instalace neproběhla správně. | |
| Martin | 8. února 2014 22:12:17 # |
| Super, čeština jede i na verzi 1.0.6 z r. 2012, škoda, že úvodní obr. mám v eng a taky menu, jinak zbytek funguje normálně v cz, díky | |
| R@ziel | 8. února 2014 19:29:31 # |
| 2Martin: Děkujeme, tak hlavně ať se líbí :-) | |
| Martin | 8. února 2014 02:11:55 # |
| Děkuji ,každý den jsem na překlad čekal.Dnes to krásné překvapení přišlo :-) díky, jste prostě nej..... | |
| R@ziel | 8. února 2014 01:21:33 # |
| Právě jsme uvolnili novou verzi češtiny pro Final Fantasy VII. Přejeme příjemnou zábavu, snad bude fungovat jak má :-) | |
| R@ziel | 7. února 2014 09:56:19 # |
| 2BzD: Děkujeme moc za pochvalu :-) Vždy rádi slyšíme návrhy na zlepšení, připomínky a nápady od našich návštěvníků - jsem moc rád, že s námi komunikujete, protože naše češtiny by například bez veřejného testování nebyly takové, jaké jsou. A máme pak i mnohem větší chuť dělat různý bonusový obsah k češtinám :-) |
|
| BzD | 6. února 2014 12:47:50 # |
| R@ziel: tak to je super, bomba, špica, klasa zpráva, asi vás nepřestanu obdivovat za to, co pro nás všecko děláte, a hlavně je dobrý, že tu s vámi můžeme komunikovat, vzdávat vám holdy a probírat určitý problémy ve hrách s vaší češtinou atd atd... no je toho hodně, díky moc. Na tu CZ se už strašně těším, je to dlouho co jsem to hrál, a bylo to teda v EN, ale užil jsem si to! A s CZ už pochopím celý příběh, přeci jen moje EN není tak dobrá | |
| R@ziel | 5. února 2014 21:41:02 # |
| BzD: The Last Remnant tu už několik lidí zmiňovalo, přiznám se, že jsem si chvíli vyzkoušel, ale moc mě to nechytlo. Dobrou zprávou snad alespoň je, že se už brzy dočkáte nové verze češtiny pro Final Fantasy VII. |
|
| BzD | 5. února 2014 17:22:51 # |
| ááha, škoda http://bonusweb.idnes.cz/the-last-rem... |
|









