Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2099 - 2118 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2099 - 2118 | novější | nejnovější
| R@ziel | 29. května 2014 10:31:34 # |
| 2TIR: Dobrá otázka, která ovšem ještě nemá odpověď. Zatím můžu říct, že si Final Fantasy III plánuji zahrát :-) Zatím je aktuální Final Fantasy X. |
|
| TIR | 28. května 2014 16:23:47 # |
| Zdravim, len taka otazocka. Viem ze mate toho vela. Ale naahodou neuvazujete do buducna prelozit Final Fantasy III co prave vysla na Steame ? :) |
|
| Fraxinus | 25. května 2014 19:53:35 # |
| LPK: Screenshoty ti nestačej? | |
| R@ziel | 19. května 2014 19:40:22 # |
| 2LPK: Ukázku z překladu Final Fantsy X? Určitě ji mám v plánu, ale až trochu víc pokročím s překladem. Chci tam mít ukázku všech částí, nicméně některé typy textů zatím nejsou připraveny. | |
| LPK | 19. května 2014 12:07:45 # |
| webové stránky | |
| A co tak video v CZ ? | |
| R@ziel | 16. května 2014 16:14:58 # |
| Výborně, tak to nakonec dobře dopadlo :-) | |
| TIR | 16. května 2014 08:18:03 # |
| Kruci, super napad :) vyhladal som: *font*.* Vsetko co naslo zmazal a funguje to. Dakujem |
|
| R@ziel | 16. května 2014 01:21:28 # |
| Překlad Final Fantasy X: Myslím, že nastal čas přinést pár čerstvých informací :-) Překlad zatím pokračuje poměrně dobře, prokousáváme se hlavními dialogy a dnes mi Kruci zaslal poměrně pěknou porci bojových dialogů. Včera jsme vyřešili problém s importem, který úplně zničil vložené texty. Všechno je tedy zatím tak, jak má. Držte palce, ať to tak vydrží. Brzy snad přineseme nějaké nové screeny. |
|
| Kruci | 13. května 2014 13:58:06 # |
| Pokud ty lepsi textury pouzivaji Aali driver, tak staci ve slozce s modama ty textury fontu smazat. Tedy pokud mas pocesteny data\menu\menu_us.lgp. Tedy smazat neco jako SLOZKA_S_TEXTURAMI\data\menu\me nu_us\usfont* Ci tak nejak:P |
|
| TIR | 13. května 2014 13:49:54 # |
| Nevadi, len som sa spytal :) Vravim skusal som roznu postupnost ale ziavne to robi balik s texturami a o ten mi vlasne slo najviac :) Inak vcelku fajn instalacny konfigurator Tifa's Bootleg) na mody do FF7, pre toho co by chcel odskusat sa da najst tu: http://forums.qhimm.com/index.php?top... |
|
| R@ziel | 13. května 2014 00:14:31 # |
| TIR: Bohužel, čeština bez diakritiky k dispozici není. České fonty se nevloží, protože jedna či více modifikací zasahuje do souboru, kam se vkládají. Takové modifikace bohužel čeština nepodporuje. Doporučuji vyzkoušet modifikace postupně, zjistit, která to má na svědomí a případně ji vynechat. Nic jiného mě v tuhle chvíli nenapadá. |
|
| TIR | 12. května 2014 19:20:49 # |
| Zdravim, chcem sa spytat ci neexistuje aj preklad FF7, bez diakritiky. Ide len o to ze som si nainstaloval zopar modov koli lepsej grafike. No a ci uz mody dam do pocestenej verzie, alebo naopak cestinu do omodovanej verzie, tak cestina nefungovala... ale nakoniec som to dako skonbinoval. A to podstatne pre mna, texty v hre su prelozene, ale diakritika je problem, takze miesto niektorych pismeniek su divne znaky... Da sa to hrat a domyslat si, ale... :D Vopred dakujem za odpoved. |
|
| R@ziel | 10. května 2014 01:24:58 # |
| 2Jůra: Podrobný rozpis postupu je v sekci Projekty. Nově je tam k vidění také celková stupnice - ale pozor, je jen orientační. Zatím jsme více méně ušli pár krůčků od začátku, ale je před námi ještě ohromné množství práce. O význemných posunech budeme informovat :-) |
|
| Jůra | 9. května 2014 23:37:41 # |
| Tak jak ste na tom s překladem :) | |
| R@ziel | 4. května 2014 09:59:37 # |
| MrFenix: Já naše stránky nedám, bez obav :-) Děkujeme za přání. S tou náročností je to o přístupu - když člověka baví překládat, může to pro něj být úžasná zábava. Pokud se do toho nutí, je to náročné :-) |
|
| MrFenix | 3. května 2014 23:19:33 # |
| Zdravím všechny =) Po dlouhé době jsem opět zavítal na tyhle stránky, jen abych zjistil, zda stále fungují a co nevidím... ... pracuje se na dalším překladu a tentokrát FFX =D Pouze jsem vám touto cestou chtěl poděkovat za dosavadní práci a popřát hodně úspěchu v nadcházejícím projektu. Dále by mě zajímalo, jak to vlastně zvládáte? Je to všechno asi hodně náročné, že? |
|
| BzD | 26. dubna 2014 11:29:23 # |
| Zdravím, a díky moc borci za rychlý opravy zmíněných chyb, mě to zatím vše šlape bez chybičky, RESPEKT vaší práci | |
| R@ziel | 26. dubna 2014 03:25:42 # |
| Vydali jsme opravenou verzi češtiny pro Final Fantasy VII v1.2.1. Obsahuje opravu chyby s ochranou proti zápisu u originální (4 CD) verze a pár dalších drobností. Zatím lze stahovat z uloz.to, brzy se objeví i na češtinách.cz. |
|
| Jarda | 23. dubna 2014 23:05:03 # |
| Velmi rychlá odpověď. Řešení funguje. Supr technická podpora překladu. DĚKUJI za pomoc. | |
| Kruci | 23. dubna 2014 18:56:37 # |
| Chyba bude v tom, ze v FF7 cestine verzi 1.1 je odebrani priznaku "jen pro cteni" na slozce "FF7data". Pro verzi 1.2 jsem to neprozirave smazal. Soubory jsou tak vsechny jen pro cteni, a tak neni povolena uprava - vlozeni cestiny. Aktualni reseni pro instalaci cestiny 1.2 na 4CD FF7 je: - zrusit priznak "jen pro cteni" na slozce FF7 a podsouborech. Dekuji Jardovi za nahlaseni a popis chyby. |
|









