Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2139 - 2158 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2139 - 2158 | novější | nejnovější
| Fraxinus | 1. srpna 2014 15:34:03 # |
| Aha, tak oprava: grafika na překlad tam je, páč místo textů tam v popisu jednotlivých typů útoků mají opravdu obrázky namalované snad v malování. Abych nemystifikoval. |
|
| Fraxinus | 1. srpna 2014 14:39:17 # |
| Franc: Tak Ys Origin bych bral všemi deseti :) Než to vypadli na steam, tak existovala pouze japonská verze a vím, že to překládal nějaký italský tým do angličtiny asi 3 roky, protože tu hru zčásti museli přeprogramovat, neboť snad vůbec nepodporovala latinku. Teď ta nová verze by už mohla být jednodušší, není tam skoro žádná grafika na překlad, a dialogů je tam relativně málo. | |
| R@ziel | 29. července 2014 22:46:31 # |
| 2dentist10: Děkujeme, jsme moc rádi, že se češtiny líbily. Snad nezklame ani ta chystaná pro Final Fantasy X. Rozhodně se budeme snažit, aby dopadla co nejlépe. A pokud pomůže dostatek lidí s testováním, tak se snad není čeho bát :-) | |
| dentist10 | 29. července 2014 10:16:21 # |
| Chlapi ste najlepší....hral som zatial všetky FF od Vás a tie preklady nemaju chybu....sice viem anglicky ako tak, ale predsa nejake detaily mi ušli pri ANG. verziach, takže som veľmi zvedavý, ako to dopadne s FFX....ale tipujem, že ako vždy na výbornu s 10e2 hviezdičkami....takže good luck & thank you 4 your great job!!! greets from Slovakia :D |
|
| R@ziel | 28. července 2014 22:04:55 # |
| 2Franc: Díky za tipy, ale jak jsem psal, v tuhle chvíli jsou zbytečné. Do vydání češtiny pro Final Fantasy X (finální verze 1.0) je téma dalších překladů uzavřené. | |
| Franc | 28. července 2014 15:11:26 # |
| ahoj,rad bych upozornil pokud budete vyber dalsich projektu abyste skoukly a zvazili preklad tehle super her :)JRPG doufam ze neco vyberete:-) The Legend of Heroes: Trails in the Sky (steam) Ys Origin (steam) Ys: The Oath in Felghana (steam) Agarest: Generations of War (steam) Agarest: Generations of War Zero (steam) The Last Remnant™ (steam) |
|
| Valda | 25. července 2014 16:10:14 # |
| Jee ja uz ale jasam :)jinak skvela prace. | |
| R@ziel | 25. července 2014 10:09:00 # |
| Final Fantasy X, čeština: Drazí přátelé, padla důležitá meta, včera jsme totiž těsně před půlnocí přeložili poslední hlavní dialog ve hře, takže rozhovory už jsou ze 100 % v češtině. Zbývá ještě nějaká grafika a pak spousta vedlejších textů. Moc ovšem nejásejte, jakmile zahájíme testování, bude vydání ještě pár měsíců trvat. |
|
| Kruci | 21. července 2014 19:10:40 # |
| Jestli preklady budou fungovat na PS2 s chipem bohuzel nevim, nepamatuji si ze by to nekdo uspesne zkousel. Teoreticky by nemel byt problem, pokud funguji i originalni verze. Ale clovek nikdy nevi, zda cestinou neco neporusil (napr. nejake overovani originalnich dat). |
|
| MrFenix | 21. července 2014 05:22:28 # |
| Je prosim možné hrát některé z vámi přeložených her na PS2 s chipem? | |
| R@ziel | 19. července 2014 21:02:25 # |
| 2TLR: Po Final Fantasy X si asi dáme pauzu a teprve potom budeme řešit další projekty. The Last Remnant jsem hrál jen chvíli a moc mě to nechytlo, ale já už radši nikdy neříkám nikdy. V minulosti jsem popřel Final Fantasy VIII, Final Fantasy IX i Final Fantasy X - a jak to dopadlo :-) | |
| TLR | 19. července 2014 15:13:14 # |
| Ahoj,budete vybirat dalsi projekt po dokonceni FFX?a jestli ano ma sanci na preklad PC verze The last Remnant? dik za odpoved ! | |
| Franc | 11. července 2014 12:27:21 # |
| 2gerion:Tak to je velka skoda,snad se jednou dockamme te Cz na The last Remnant....presto dik moc za odpoved !! | |
| R@ziel | 8. července 2014 01:29:02 # |
| 2gerion: Díky, jsme rádi, že se češtiny líbí. Final Fantasy X ještě pár měsíců zabere, do vydání žádný další projekt vybírat nebudeme. | |
| gerion | 7. července 2014 19:47:49 # |
| Dík za češtiny do FF.Jsou super.FF10 budu hrát na po prázdninách.Budete dělat češtinu na FF12.Dík za odpověď | |
| R@ziel | 5. července 2014 22:16:17 # |
| 2Franc: Ahoj, o The Last Remnant tu mluvilo už poměrně hodně lidí, ale překlad v tuhle chvíli bohužel nezvažujeme. | |
| Franc | 5. července 2014 20:52:40 # |
| Ahoj chci se optat jesi nemate v planu udelat CZ na The last remant je to dost pekne JRPG dost podobne FF seri...a vzhledem ktomu ze delate dost kvalitni preklady nenapadlo mne kam jinam napsat.....moc bych tudle hru rad hral na Steamu v rodnem jazyku..... | |
| R@ziel | 4. července 2014 02:39:43 # |
| 2Malcolm: Čeština pro Disciples 3: Resurrection, neboli Vzkříšení, je k dispozici v sekci Ke stažení. Ale nejspíš máš na mysli Disciples: Reincarnation, že? To je v podstatě kompletně předěláná původní hra spojená s datadiskem. Na tuto verzi naši češtinu aplikovat nelze, protože se od té původní velice liší - bohužel je také silně zabugovaná a texty jsou oproti původním hrám chráněny v zakódovaném archivu. |
|
| Malcolm | 3. července 2014 12:50:01 # |
| Chtěl bych se optat jesli uděláte někdy do budoucna i češtinu na Disciples 3 Resurections, nebo jesli jde náká z uvedených češtin naistalovat na D3 Resurections, díky moc :) | |
| R@ziel | 2. července 2014 17:36:24 # |
| 2MrFenix: Já si myslím, že po překladu Final Fantasy X budeme chtít tak na rok od Final Fantasy volno :-) Tyhle hry jsou sice úžasné, ale vyčerpávající. Ono je teď stejně zbytečné to řešit, na Final Fantasy X bude ještě neuvěřitelné moře práce :-) | |









