Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2219 - 2238 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2219 - 2238 | novější | nejnovější
| Globetrotl | 14. října 2014 23:02:10 # |
| Lidi, nechte to na R@zovi :oP | |
| Belhifet | 14. října 2014 17:53:52 # |
| Jsem taky pro vyvolávače. Každopádně bych rozhodně nedělal "vyvolávače" i z vyvolávaček. V češtině je správně jak slovo "vyvolávač" tak "vyvolávačka" - nevidím důvod, proč nepoužívat ženský rod téhož slova a držet se jen mužskýho. Vyvolávačka mi zní stejně v pohodě jako vyvolávač. | |
| Grahf | 14. října 2014 16:57:08 # |
| Čo sa týka toho summonera, ja by som to nechal preložené ako vyvolávača, ale prihováral by som sa za non-gender označenie (vyvolávačka znie divne). | |
| Martin | 14. října 2014 14:56:48 # |
| Neplánujete portnúť češtinu aj na konzolové verzie FF VII a FF VIII? Rád by som si to zahral na androide, viete. | |
| R@ziel | 11. října 2014 23:57:18 # |
| 2Luky: Ve skutečnosti je čeština už hotová a právě probíhá testování :-) Doufáme, že veřejná testovací verze bude k dispozici ještě letos. | |
| Luky | 11. října 2014 15:02:01 # |
| pardon,vidím,že na tom pracujete:) | |
| Luky | 11. října 2014 14:59:28 # |
| Ahoj,vidím na webu,že děláte věci i do FFX,plánujete kompletní češtinu?Díky za info. | |
| R@ziel | 10. října 2014 16:12:30 # |
| 2BzD: To mi nedávno hlásil Mass Effect 3, stačí nainstalovat, tedy je link: http://nvidia.com/object/physx-9.13.0... |
|
| BzD | 10. října 2014 06:27:12 # |
| zpuštění = spuštění ;) | |
| BzD | 10. října 2014 06:26:04 # |
| 2R@ziel: já ještě stahovat nezačal, ale psalo mi to, že těch 60GB je vyžadované místo, ale stáhl sem si Dragon Age a po zpuštění mi to napsalo, že tam nemám physiX, ale já je tam mám, co teď, mám se s ním hádat? hehehehehe | |
| R@ziel | 9. října 2014 23:57:39 # |
| 2BzD: Mně to při stahování ukazuje 49,4GB - ne, že by to bylo o mnoho lepší :-D Taky jsem doufal, že si to dnes vyzkouším, ale budu rád, když to stáhnu zítra. Zatím mám staženo 30GB. Je to macek :-D | |
| BzD | 9. října 2014 19:26:28 # |
| FF XIII na steamu má 60GB???se si koupil a budu to stahovat snad tejden hehe a Dragon Age má 15GB, to je snad skoro na novej HDD :D | |
| R@ziel | 8. října 2014 23:48:08 # |
| Několik málo dní bude zdarma dostupné úžasné RPG Dragon Age: Prameny. Získejte ho i vy zde: http://origin.com/en-ie/store/free-ga... |
|
| Dzardajs | 7. října 2014 02:16:03 # |
| Fraxinus: Tak to je opravdu silná káva :D | |
| Fraxinus | 6. října 2014 18:14:00 # |
| By rovnou mohli přejmenovat Spiru na Sumoňu...pak by byli všichni sumoňani. :-DDD | |
| Belhifet | 6. října 2014 12:37:35 # |
| Sumoňan?! :-D To zní jako ze Star treku :DDDD |
|
| BzD | 6. října 2014 09:39:59 # |
| no tak to mě poser hehehe překlad za všechny peňonze :D | |
| R@ziel | 5. října 2014 23:34:34 # |
| 2Fraxinus: To je parádní překlad, měl jsem se inspirovat :-) Jen "Poslední Sumonění" - síla ovládaná Sumoňany, může definitivně zničit Sinu. :-D |
|
| Fraxinus | 5. října 2014 16:16:29 # |
| Zde: www.supergamer.cz/final-fantasy-p-778... je malá ukázka toho, jak vypadá strojový překlad popisu hry, s drobnými opravami a vykašláním se na zbytek. Sem myslel, že vyprsknu smíchy, jaké nesmysly z toho vznikly. :-D |
|
| Štefan | 5. října 2014 11:38:26 # |
| Díky, už funguje vše skvěle!:-) | |









