Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 2279 - 2298 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 2279 - 2298 | novější | nejnovější
| LPK | 5. listopadu 2014 19:44:37 # |
| Pokud to funguje na emulátoru, tak by to mělo frčet na PS2. | |
| Kruci | 3. listopadu 2014 20:36:59 # |
| FFX by na konzoli fugovat mohlo, ale aktualne to nemame jak vyzkouset. Disciples 3 Vzriseni: Zrovna tahle cestina moc oprav neobsahuje. Muzes zkusit tu opravu co tam je neinstalovat (pokud tedy jen nemenis jazyk pres instalacku). Cestina obsahuje zmeny veci, ktere by nemeli mit na takoveto veci vliv. Pokud ale ma, bohuzel s tim uz asi moc neudelame... |
|
| Elmo | 3. listopadu 2014 20:02:01 # |
| Ten člověk tam ještě píše: I haven't been able to fix the poison-bug by any other way than just removing it. ...nedokázal to opravit jinak, než že tu dovednost úplně odstranil. |
|
| Elmo | 3. listopadu 2014 20:00:04 # |
| Ta hra je bohužel příšerně zabugovanaá :-( | |
| Elmo | 3. listopadu 2014 19:59:18 # |
| Ezobstvo: No já měl ten problém s okamžitým zabitím v Disciples 3: Vzkříšení taky, ale zlobilo mě to už v anglické verzi hry dlouho před češtinou. Týká se to kouzel, co způsobují otravu, omrzliny a popáleniny, že jo? Tady je o tom i článek: http://forum.kalypsomedia.com/showthr... Bugs: - Poisons (and probably Fiery Whip and Flaming Arrow) instantly kill the unit affected by it. Takže nevím, nevím, zda s tím kluci něco udělají. Ale bylo by super, kdyby to zvládli :-) |
|
| Ezobstvo | 3. listopadu 2014 17:53:20 # |
| Ahoj! Nejprve bych před vámi smekl pomyslný klobouk. Moc si cenim vašich úžasných češtin. Bohužel jsem narazil na problém u překladu hry Disciples 3: Vzkříšení. Při sesílání kouzel myš nereaguje hned, ale asi až na pátý pokus a okamžitě zabije jekoukoliv armádu, místo udělení běžného poškození. Při změnu na originální jazyk jde vše normálně. Verze hry 1.09. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď. | |
| Serva | 3. listopadu 2014 16:48:11 # |
| Bude hra fungovat i na konzoli nebo bude třeba vždy emulátor? | |
| R@ziel | 2. listopadu 2014 16:35:22 # |
| V sekci Final Fantasy X naleznete dalších pár nových screenů z překladu. Řekl bych, že půjde o poslední, další už sem do vydání dávat nebudu :-) | |
| Cvalda | 2. listopadu 2014 15:58:11 # |
| Parada mam v planu tomu venovat par vanocnich svatku :) | |
| R@ziel | 29. října 2014 23:27:10 # |
| Aktuální informace ke stavu češtiny pro Final Fantasy X: Včera jsme vytvořili první verzi funkční instalačky a během zítřka dokončíme také alfatest, který jen dosud zabral 83 hodin. Takže se pomalu přesuneme do závěrečné fáze před vydáním, brzy začně uzavřený betatest. Pak už se můžete těšit na veřejnou testovací verzi, kterou nám snad pomůžete vypilovat k dokonalosti, tak jako to děláte vždy :-) |
|
| TetriX | 29. října 2014 23:18:30 # |
| Něco jsem četl že Valkyria Chronicles bude na PC kdo se těší taky ? :-D | |
| carHrozny | 29. října 2014 21:16:44 # |
| Keď som hrával svoju FFVII /tiež origo 4 CD/ pod win XP a mal som nainštalované nejaké kodeky tak to tiež robilo ten efekt,že obzazovka bola čierna a hra nefungovala.PO odinštalovaní to fungovalo OK.Tak skús či to nie je aj tvoj problém. | |
| BzD | 29. října 2014 17:26:20 # |
| 2R@ziel: Vy toho pro nás děláte tolik, že toto je maličkost, jak vám to vrátit, zítra musím naprogramovat EZS (zabezpečovačku) tak snad odpoledne bych se mohl pokusit to najít a instalnout, Někde u toho tuším ještě mám Metal Gear Solid, což byla taky dost dobrá gameska. | |
| R@ziel | 29. října 2014 17:01:17 # |
| 2BzD: To budeš hodný :-) | |
| BzD | 29. října 2014 06:43:40 # |
| Zdarec hoši, myslím že podobnou instalačku jsem taky někde měl, až budu mít více času, zkusím ji najít a instalnout to i s poslední verzí češtiny, pokud bych měl stejný problém, zkusil bych udělat screeny a hodit vám sem odkazy ;) | |
| Kruci | 28. října 2014 20:06:36 # |
| To je dost bezne nastaveni. To by melo byt testovano mnohokrat... Ja to na tomhle miste take testoval, i kdyz ne ve windows XP. Zkousel jsem poskodit instalacku, ale ve vetsine pripadech mi to hlasilo, ze je poskozena. Kdyz jsem poskodil datovou cast tak vzdy. Jedine co me jeste napada, zda mas verzi 1.2.1. Ale ani predchozi verze - 1.2.0, neposkozovala takhle texty. Jinak me nic nenapada. Nikdo jiny takovy problem nehlasil. Vypada to jako problem s instalackou, ktera poskodi datove soubory. Muzes ji zkusit stahnou znovu, ale to asi nepomuze:P |
|
| Zack | 28. října 2014 18:54:39 # |
| Windous XP místo ukládíání C:Program FilesSquare Soft, IncFinal Fantasy VII |
|
| Kruci | 28. října 2014 18:23:32 # |
| Divne ze funguje stara. To by pak znamenalo, ze ma nejakou chybu program, ktery vklada ceske texty. Muzes napsat co mas za windows, zda neinstalujes nekam specialne, nebo nejake jine zvlastnosti/nastaveni? Hmm... neni ta nova instalacka poskozena? Ale to by se asi ani nezaplo...:P |
|
| Zack | 28. října 2014 17:55:26 # |
| Mam anglickou verzi bez aali driveru. Když dám instalačku bez aali ně nainstaluje se to. Dám zapnout hru zčerná to a okamžítě se objeví program přestal pracovat někdy to rovnou hodi tabulku pri zapínání s že nelze něco nalézt. Když istaluju s aali menu je v pořádku dialogi postav jsou uvnitř čtverečku přeházené prostě slovo dlouhá mezera zbytek věty. Jinak vyřešeno našel jsem vaší starou instaklačku na fleshce zas to funguje bez problémů. |
|
| Kruci | 28. října 2014 17:39:05 # |
| Instalace probehne bez problemu? Tj. vyskoci cerne okno, hlasi ze se instaluje, a samo se zavre. Zadne chybove ci divne hlasky? |
|









